reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

Babeczki w ramach wyprawki mam pytanko czym myć maluszka lepsze mydełko w kostce dla maluszka czy może coś w płynie ???
No a u nas nie bylo ani mydla w kostce ani w plynie,nic przez rok czasu.....ze wzgeldu na uczulenia tylko OILATUM.Ale najbardziej lagodny inny srodek to seria Ziajka Krem do pielegnacji dziecka juz od 1 dnia zycia ,jak i inne produkty z tej seri a co najwazniejsze sa tanie,bo taki kremik np kosztuje w markecie okolo3,50 :-)A nie zadne inne typu Nivea nawet te antyalergiczne,u nas sie nie sprawdzily.Tak wiec mowie bo po probach [prze roznych srodkach na skorze bardzo wrazliwej mojego dziecka tylko ZIAJKA ze zwyklych kosmetykow.Niestety nie bylo ich jak Vanesska sie urodzila i kupe kasy szlo na Oilatum za nim znalazlam Ziajke .No ale oczywiscie kazde dziecko jest inne i wymaga innej pielegnacji.Napewno polecam mycie czeste glowki i czesanie co moze zapobiec ciemienisze.
186409.jpg
 
reklama
No wasnie! Ciemieniucha...
I znowu: czytałam... że trzeba nakładac oliwke na głowke i trzymac pod czapeczka godzine, a potem myc. I tak codziennie..
Czy to na prawde konieczne? Nie wyobrazam sobie tłustych czapeczek (czy to sie spiera??) i tłustych poduszek/przescieradeł, czy moich ciuchów - od przytulania tłustego łebka (wątpie zeby czapeczka uchroniła przed tym cokolwiek z czym sie taki tłusty łebek zetknie...
 
W 5.10.15 , entliczku pentkiczku koło pakru wodnego i w realu dawnum geancie .
Największy wybór jest w entliczku pentliczku .
JAk tam wchodze to nie ma mnie 2 godziny w domu :-). Tam jest wszystko i wszystkich firm
 
W 5.10.15 , entliczku pentkiczku koło pakru wodnego i w realu dawnum geancie .
Największy wybór jest w entliczku pentliczku .
JAk tam wchodze to nie ma mnie 2 godziny w domu :-). Tam jest wszystko i wszystkich firm

Kurcze, nie moge skojarzyc entliczka... Nie moge jakos wizualnie go namierzyc...
W Geancie (operuje stara nazwa, bo realow w Krakowie jest wiecej) byłam ostatnio i kupiłam kilka ciuszków okazyjnie :-)
Ja odwiedzam Smyka ale tylko oglądam, bo cen to oni nie mają promocyjnych ;-)

Czyzbys mieszkała w tych okolicach??
 
No wasnie! Ciemieniucha...
I znowu: czytałam... że trzeba nakładac oliwke na głowke i trzymac pod czapeczka godzine, a potem myc. I tak codziennie..
Czy to na prawde konieczne? Nie wyobrazam sobie tłustych czapeczek (czy to sie spiera??) i tłustych poduszek/przescieradeł, czy moich ciuchów - od przytulania tłustego łebka (wątpie zeby czapeczka uchroniła przed tym cokolwiek z czym sie taki tłusty łebek zetknie...
to sa juz metody jak ona wystapi...... i tak sie robi ze smaruje na godzine np przed kapiela oliwka zeby ta skorupa ktora sie robi na dziecka glowce zwana ciemieniucha ktora jest w skutek nieparwidlowej funkcji gruczolow lojowych na skorze glowki(ale na mieszlam) po czym sie myje glowke.Nie koniecznie w czapce ...Ale wlasnie starac sie juz od poczatku codziennie myc glowke i szczotkowac skore glowy aby zapobiec :tak::-)
 
Ten entliczek jest w oddzielnym budynku koło parku wodnego . jak sie stoi na przeciwko parku wodnego to ten budynek jest po prawej stronie .
Ja w smyku jakoś nic nie kupilam . Wole entkiczka bo mam do niego blisko . No i wlasnie sie wybieram teraz do niego :-)
 
kangurka w smyku w galerii krakowskiej kupilam sliczne spodenki/szorty welurowe pomaranczowe za 5.9.Ale rzeczywiscie jakiegos duzego wyboru rzeczy z wyprzedazy nie ma.W galerii kazimierz jest jeszcze mniej.Za to w c&a w krakowskiej znalazlam 2 body z dlugim rekawem pakowane razem za ok 12 zl i takie z krotkim z fajnej bawelny i ladne za 10zl.Dzis sie wybieram do takiego sklepu w podgorzu obok ktorego od wielu lat przejezdzam ale nigdy w nim nie bylam.Maja tam tez hurtownie wiec moze bedzie duzy wybor.
 
Dzieki! Dajcie znac jak Wam poszły zakupy/zwiedzanie tych sklepików dzisiaj :-)

Ja jestem Krakus z krwi i kości, ale niestety mieszkam na wsi od kilku lat i mam do Krakowa godzinke jazdy :( Ale staram sie wybywac do kochanego Krakowa czesto, a w weekendy - to niemal norma. Dlatego wtedy buszuje po sklepikach :happy2:
Szukam dobrych namiarów na miejsca gdzie mozna kupic jakies tanie fajne ciuszki dla dzidzi :)
Tesco w każdym razie juz przetrzepane z wyprzedaży niemowlęcych :(
 
reklama
vanessa2 sliczne ubranka:tak::-) a ja czekam na przyplyw gotowki by kupic reszte rzeczy:blink:moze z nieba spadnie:-D
 
Do góry