reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

No ja nie jestem az taka tradycyjna mama i ciesze sie ze wynalezli pampresy.Do dzis pamietam widok tych rozwieszonych pieluch tetrowych po calym mieszkaniu i wszystkich ubranek i wogole...aj tak bylo u mojej starej znajomej.Nie nie to nie dla mnie.Choc i pampersy dziecko zdola czasami przemoczyc czy nawet kupa sie wydostanie bokiem to nie zamienilabym ich na tetrowki.Ale chetnym zycze powodzenia! Na poczatku nawet kilkanascie razy na dobe trzeba zmieniac dziecku pieluche a teraz gdzie bym to mialam prac i rozwieszac i tak codziennie?????Dziekuje:)
 
reklama
No dokładnie Iwonka, zwłaszcza że tetrowe trzeba po każdym siku zmieniać. Podziwiam te nasze mamy i babcie, które musiały się naprawdę nad tym napracować. Nie miały innego wyboru.
 
No tak. Ale ponoć są niezdrowe " pampersy". Przegrzewa się tam - czy coś w ten deseń....
 
Czytałam w "mądrych" gazetach że dzieciątko przez pierwszy miesiac nalezy myć całe wyłącznie mydełkiem. Szamponik dopiero potem, czy tez zele, mleczka do mycia...
Kupiłam mydełko Nivea.
Myslicie ze mydełko sprawdzi sie w roli "wszystkomyjącego"?
 
reklama
Czytałam w "mądrych" gazetach że dzieciątko przez pierwszy miesiac nalezy myć całe wyłącznie mydełkiem. Szamponik dopiero potem, czy tez zele, mleczka do mycia...
Kupiłam mydełko Nivea.
Myslicie ze mydełko sprawdzi sie w roli "wszystkomyjącego"?


tak , maluchy kapie sie w samym mydełku ..i najlepiej jak naj mniej pachnacym ..jak naj mniej dodatków powinno miec takich aromatyzowanych :tak:

Szamponiki do włosów są zbędne .TAkie maluszki inaczej brudzą włoski niz my dorośli :tak:
Nasz Jasiu jeszcze teraz myje sie cały w Nivea 2 w 1 ...i nie używa szamponu ...a jest czysty i pachnacy jak ...kaczuszka ;-):-p
 
Do góry