reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

tolka tylko uwazaj bo wiesz jak te zakupy wciagaja :-)
nie myslalam ze to cos tak fajnego ja jak kupie kilka ciuszkow to ogladam je kilka razy puzniej :-) jeszcze cztery mc czas szybko leci pamieam dwie kreski na tescie nim sie obejrzymy a juz bedziemy musieli dopiac wszystko na ostatni guziczek :-)
 
reklama
no, no wciągają, potwierdzam! chociaż przy drugim dziecku mam juz tyle rzeczy, że musze ograniczyć zakupki;-)
ale pamietam jak to było w pierwszej ciąży, kupowałam już chyba w 3 m-cu, układałam w komodzie, potem setki razy wyjmowałam, ogladałam i tak w kółko, największą frajde miałam jak zrobiłam pierwsze pranie i prasowanie przed porodem

polecam wyprać wszystko przed pierwszym założeniem dzidzi, bo nie wiadomo, ile to w sklepach na półkach leży i się kurzy i ile rąk to dotykało...
 
moje wczorajsze szaleństwo zakupów:-):-)

ooo, widze ze ktos odwiedził Tesco :-)
Te spodenki (2 szt, welurowe zdaje sie) miałam w rękach i tez chętnie bym je skrobnęła do koszyka, bo milusie strasznie :tak:, tylko coś odpuscic sobie musiałam :dry:

Szopek, Iwonka - śliczne te Wasze "nowe używki" !
 
dobrze że ktoś wymylił allegro ja nie bardzo moge biegać po sklepach to chociaż robie zakupy przez internet :tak:

dziewczyny pomocy nie moge wkleić rzadnego załacznika bo pisze że wykorzystałam juz ponad 3 MB i co mam zrobic weszlam na wszystkie moje załączniki i połowe wykasowałam ale dalej sie niechce:wściekła/y:
 
Nati nie wiem ,przez ta stronke mozesz tez zdjecia pokazac,skopiuj ten kod bbcode srodkowy pod zdjeciem i wklej.:)
 
tez chcialabym juz prasować (lubię prasowac) dzidziowe rzeczy :-)
Ale czekam na komódki (bede miala pod koniec stycznia). Narazie mam je wcisniete w reklamowkach gdzie tylko popadnie, bo na moje rzeczy brakuje nawet miejsca...

Tylko musze zaopatrzec się w srodki piorące. i teraz: CO KUPIĆ? :confused:
Lovelle czy Jelpa??
Proszek, proszek z balsamem (czy czyms tam), czy mleczko do prania???
help!!
 
reklama
a Ja dzisiaj kupiłam pierwszy zakup dla Naszego syneczka :-) (body z długim rękawkiem 2 szt. za 8,99 zł jedne białe a drugie zielone) ale nie mam aparatu nie mam jak zrobić zdięć :-( jak będe miała aparat to wrzucę fotki ;-)

 
Do góry