reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

a Ja dzisiaj kupiłam pierwszy zakup dla Naszego syneczka :-) (body z długim rękawkiem 2 szt. za 8,99 zł jedne białe a drugie zielone) ale nie mam aparatu nie mam jak zrobić zdięć :-( jak będe miała aparat to wrzucę fotki ;-)
Tolka ja swój pierwszy zakup poczyniłam wczoraj to samo za tyle samo :-D. Tylko że ja jedne białe a drugie beżowe.
 
reklama
a czy ktos mi powie, gdzie ja kupie rajustopy dla brzuchatki??
Gdzie tylko nie jestem (centum miasta, czy markety) to wchodze do każdego bieliźniarskiego i każdego sklepu gdzie mają cokolwiek dla ciężarnych - i pytam o rajstopki dla siebie. Nie ma :-((
Noszę ciągle jeszcze "normalne" ale wrzynają mi się i dzielą brzuszek na pół - malutka tego nie lubi, jak ja zresztą :wściekła/y:
Nie chce kupowac 2 rozmiary wiekszych, bo ja krótka jestem (czytaj - niska) i nie wiem gdzie pozwijałabym te nadmiary nogawek...

Moze wiecie gdzie w necie kupie takie rajstopy specjalnie wyprofilowane pod rosnący brzusio???

Kiedys wydawało mi sie przesadą kupowanie "specjalnych" ciazowych rzeczy, ale od kiedy mój nażeczony kupił mi majtki dla ciężarówek (w Tesco - chyba 22zł/szt) - wiem ze to jednak kolosalna różnica!!
Komfort niesamowity, majtusie bez szwów, ze sciagaczami pod brzuszkiem i w części lędzwiowej i fajnie wyprofilowane - nie czuć ich zupełnie!! i na pewno zmieszcze w nie brzusio do samego konca!
 
a czy ktos mi powie, gdzie ja kupie rajustopy dla brzuchatki??
Gdzie tylko nie jestem (centum miasta, czy markety) to wchodze do każdego bieliźniarskiego i każdego sklepu gdzie mają cokolwiek dla ciężarnych - i pytam o rajstopki dla siebie. Nie ma :-((
Noszę ciągle jeszcze "normalne" ale wrzynają mi się i dzielą brzuszek na pół - malutka tego nie lubi, jak ja zresztą :wściekła/y:
Nie chce kupowac 2 rozmiary wiekszych, bo ja krótka jestem (czytaj - niska) i nie wiem gdzie pozwijałabym te nadmiary nogawek...

Moze wiecie gdzie w necie kupie takie rajstopy specjalnie wyprofilowane pod rosnący brzusio???

Kiedys wydawało mi sie przesadą kupowanie "specjalnych" ciazowych rzeczy, ale od kiedy mój nażeczony kupił mi majtki dla ciężarówek (w Tesco - chyba 22zł/szt) - wiem ze to jednak kolosalna różnica!!
Komfort niesamowity, majtusie bez szwów, ze sciagaczami pod brzuszkiem i w części lędzwiowej i fajnie wyprofilowane - nie czuć ich zupełnie!! i na pewno zmieszcze w nie brzusio do samego konca!


kupisz na allegro

Bielizna - Aukcje internetowe Allegro

tu masz dział dla cięzarnych - bielizna
 
Ja ma rajstopy dla ciezarowek chyba firmy veneziana i sa bardzo wygodne.Co do majtek to dostalam tez takie specjalne firmy italian fashion.Zawsze kupuje majtki tej firmy bo z fajnej bawelny sa tylko szkoda,ze te specjalne maja tylko biale :( Bo ja akurat niecierpie bialej bielizny
 
a my w sobote zakupilismy kilka drobiazgów na chłodniejsze dni. Mam już letnich duuzo ciuszków w rozmiarze 56, wiec probowalam wygrzebac cos nieco wiekszego...


śpioszki po 4,5 - 8zł


bluzy z kapturkami 11zł i 17zł
 
ja rajstopy mam xxxL na nogi sa zgrabne na tylek a gumeczke maja rewelacja kupilam na "bazarze" u kobitek co na stolach sprzedaja zaplacilam 8zl a poza tym kupuje tam biustonosze za 12zl z szerokimi ramiaczkami dobrze uszyte ktore trzymaja pozadnie biust
 
Nic tak chyba nie wciąga, jak zakupki dla małego szkraba.
Początkowo miałam nic nie kupować tzn. chciałam poczekać do siódmego miesiąca, ale od stycznia dosłownie szaleję na wyprzedaży w 5.10.15 :-)
Niestety mój maluszek jest wstydliwy i nie daje nam się ciagle podgladnąć, więc kupuję raczej uniwersalne ubranka: zielone, żółte, błękitne i beżowe.
Wszystko w rozmiarze 62 (kupiłam tez kilka ładnych rzeczy 68-nie umiałam sie oprzeć), ale mam też od znajomych kilka sztuk w rozm.56. nawet położna mówiła mi, że lepiej mieć więcej rzeczy rozmiaru 62, bo te malutkie starczają tylko na parę dni, a nieraz wcale się ich nie zdąży ubrać, bo maluszek rodzi się już dość duży.

Jakich pieluch zamierzacie używać? Miałam zamiar używać i tetrowych i tzw. "pampersów", ale nie wiem, jak sobie poradzę z tetrowymi :-)
 
reklama
Jakich pieluch zamierzacie używać? Miałam zamiar używać i tetrowych i tzw. "pampersów", ale nie wiem, jak sobie poradzę z tetrowymi :-)
Pola ja też miałam zamiar używać też tetrowych pieluch. Niestety, już pierwszego dnia po przyjściu ze szpitala, jak Malutka zmoczyła nie tylko pieluszki, ale i ciuszki i już nie miałam ani czystych ciuszków, ani tym bardziej siły (jak to po porodzie)... zrezygnowałam :-:)-(. Ale Tobie życzę powodzenia ;-). Może tylko ja sobie z tym nie radziłam :-).
Ja dzisiaj przeglądałam ciuszki po Oliwce no i nie mogłam uwierzyć jaka ona kiedyś była malutka:sorry2::tak:.... no i też czeka mnie uzupełnienie garderoby dla szkraba ;-).
 
Do góry