reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

reklama
co do butelek - u nas byl odrobine problem, bo karmilam 7,5 mies, i ciezko bylo podac np. soczek czy herbatke. wszystkie butelki odrzucone - oprocz rewelacyjnej Tommee Tippee o ksztalcie cycuszka :-D serio, sa takie fajne buteleczki na ksztalt sutka. o takie:
TOMMEE TIPPEE BUTELKA DO KARMIENIA 150 ML+ SMOCZEK (291808364) - Aukcje internetowe Allegro

ale nam starczyla jedna, jak juz zakumal, o co chodzi, kupowalam wlasnie Nuk First Choice, polecam brac duze od razu ;-) tez duze smoczki maja. i sa superladne ;-)
 
Nati sliczne:)

A to moje zakupki.Wszystko jest uzywane,Wydalam 100zl na to.
181300.jpg
181301.jpg
181304.jpg
181305.jpg
181306.jpg
181308.jpg
181309.jpg


A to dla Vanesski welurowy sliczny pajac do spania na pozniej.....
181310.jpg

Zdjecia nie oddaja uroku jaki jest na zywo patrzac na te ciuszki.Wszystko w stanie idealnym,wiekszosc H&M firmy:tak:
 
fakne ubranka dziewczyny.... ja jakbym chciala swoje zamiescic to by mi sie nie zmiescily na calym forum hehehe ... ale juz sobie przyzeklam ze nic nie kupie hehe do nastepnego razu:tak:
 
Śliczne ciuszki pokupowalyscie ja mam narazie troszke ciuszkow ale juz myslalam o kupnie rozka i moze kocyka acha i jak anusiaa da znac to kupie zestaw do kapieli w lidlu jest, jakby ktoras go obmacala to niech da znac bo ja musze kawalek maszerowac do lidla :baffled:
 
Najnowsze zakupy dla młodego: polarkowa bluza, polarkowe spodenki, skarpetki z piłką, brązowe ogrodniczki i brązowe " adidasy",kurteczka zimowa ze sztruksu oraz śpiochowatych rzeczy ( pajacyki,body). Rzeczy nowe lub prawie nowe ale wszystkie z ciucholka. Wydatek mniej wiecej 30 zł
 
reklama
dziewczyny śliczne te wasze szaleństwa zakupowe :-) Ja już się nie mogę doczekać ąz zaczne kupować ciuszki dla swojego syneczka ;-) jeszcze poczekam i od lutego zaczynam szaleństwo :tak::-D
 
Do góry