reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

reklama
No wiem ze nie pierwsza je kupowalam na naszym wateczku,ale jak ich nie kupic:) Jeszcze z Tesco sie powtorza bo juz wiem ze moge dla dziewczynki zakupic :)
 
jejku dziewczynki piękne te wasze ciuszki :-) dla swoich pociech ;-) aż się nie mogę doczekać kiedy i Ja wybiorę się na zakupy dla Naszego Patryczka :tak::-)

jednak chce jeszcze odczekać chociaż miesiąc :-) jakoś boje się żeby czasami coś się nie stało taki lęk wewnętrzny :wściekła/y::no: nie chciałabym przechodzi tego jeszcze raz:szok: :shocked2:
 
Tolka- wiem o co Ci chodzi. Ja mam podobnie. Pamiętam jak mąż mnie wkurzył kiedy wybieralismy wózek dla Mieszka (3 miesiące przed terminem porodu). Upatrzyliśmy sobie taki jeden i poszlismy go obejrzec na żywo aby podjąć ostateczną decyzję. I on mi w sklepie wyjeżdża z tekstem, że go poprosimy :szok:. Byłam wywalona - zawsze u mnie w rodzinie kupowano upatrzony wczesniej wózek dopiero jak maleństwo przyszło juz na świat. Byłam zła. Nie powiedziłam nikomu ode mnie, że kupilismy ten wózek. Stał cały czas u teściowej - w sumie nawet dobrze bo kółka tak waliły gumą, że strach, a tak przynajmniej sie wywietrzył :-D
 
Puchatka ja cycowa mama bylam wiec nie doradze.Mialam jakies dwie male ale nawet nie wiej jakie.....I tak byly nie uzywane.
 
ja kupilam wozek trzy miesiace przed porodem:-)i stal sobie i czekal na maluszka;-)co do butelek to polecam z chicco:tak:
 
reklama
ja też karmiłam piersią do 10 miesiąca ale butelka oczywiście też się przydała pozniej do soczków a na początku, np do wody albo herbatki koperkowej. Polecam NUK First Choice - ma szerokie smoczki, a to ważne kiedy dziecko pije z piersi bo mały smoczek to cały lądował w buzi.
 
Do góry