reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WYNIKI BADAŃ

Irtasia, moja kuzynka latem urodziła trojaczki w 31 tygodniu, chłopcy z wagą ok. 1100, a dziewczynka 500 gram - rozwiązali jej ciążę cesarką własnie z powodu łożyska dziewczynki, bo miało zwapnienia i nie rosła od miesiąca. I cała trójka ma się dobrze, także nie martw się, bo Twój maluszek juz jest sporo większy.
Z drugiej strony ta różnica w wadze może byc też spowodowana błędami obliczeniowymi ultrasonografu, więc spokojnie jedź do szpitala na usg, bo moze marwisz się niepotrzebnie.
 
reklama
Irtasia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!!
I tak jak mówią dziewczyny nie martw się na zapas. Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj dowiesz się w szpitalu, że z twoim maluchem wszystko ok:tak:
 
Wlasnie wrocilam ze szpitala i dzidzia ma za maly brzuszek wazy 1200 gram w poniedzialek mam isc do szpitala na badania jeszcze raz jak nie bedzie rosla to musza ja wyciagac
 
IRTASIA!!!! zycze Ci z calego serca zeby Dzidzia urosla i zebys dluzej mogla ja w brzuzku ponosic!!!
 
irtasia :-( Z całych sił trzymam kciuki za Twoje dzielne maleństwo!!!
Bądź dobrej myśli (choć teraz pewnie ciężko o to...) i koniecznie wróć do nas po następnym badaniu z samymi DOBRYMI wiadomościami!!!
 
reklama
Bylam dzisiaj w tym szpitalu robili mi USG i Doplera tez przeplywy niby sa jeszcze dobre ale nie rewelacyjne, dzidzia dalej nie rosnie i okazala sie ze brzuszek ma juz 3 tygodnie do tylu i do tego malo wod plodowych . Mam termin na 28 do kliniki na jakies specjalistyczne USG organow dzidzi.Jak wyjda ok to jeszcze poczekaja ale jak nie to bedzie wywolywany porod lub cesarskie ciecie.
 
Do góry