reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYNIKI BADAŃ

irtasia, bardzo sie ciesze kochana, ze twoje malenstwo rosnie i ze jak narazie wszystko idzie ku dobremu. trzymajcie sie cieplutko....
 
reklama
Irtasia: Nooo... w końcu jakieś dobre wieści!!! Super, aż mi ulżyło bo martwiłam się że takie maleństwo urodzisz... niech sobie jeszcze w brzuszku posiedzi :tak:
O kropkach na łożysku napisałam w wątku "usg naszych pociech".. generalnie to ja też je mam, ale podobno nie ma się czym martwić :happy:
No i nie mów że stara dupa jesteś... ja jestem prawie 5 lat starsza, dopiero pierwsze dziecię będzie, a raczej nie mam zamiaru na tym jednym poprzestać (bosssz... mam nadzieję że "mój" tego nie przeczyta, bo chyba by się lekko zdenerwował hhehe) :-p :-D
 
Bylam dzisiaj na USG w klinice i na doplerze ach pierwszy raz na wizycie jak w kinie olbrzymia plazma na scianie i wogole super sprzet. Brzuszek dalej 3 tygodnie do tylu, mala wazy 1596 gram czyli znowu urosla o 200 gram. Ma juz 42 cm i glowka 30cm czyli dobrze wszystkie narzady wporzadku a w sercu 80-90% mozna wykluczyc wady czyli tez super ,przeplywy tez stabilne ,lozysko tez sie stazeje ale to normalne juz w tym tygodniu.Mam termin na nastepne badanie na 18 stycznia w klinice. No i musze kontrolowac na ktg dzidzie i jak by sie pogorszylo to w tedy beda wyciagac . Ach troszke mi lepiej mam nadzieje ze bedzie ok.
 
Irtasia bardzo się cieszę że Twoje maleństwo tak szybciutko nadrabia :-D 200g w tydzień to naprawdę dużo! I główka wcale nie taka malutka...:tak: moje ma mniejszą.. wygląda na to że wszystko będzie dobrze! :happy:
 
Dzieki ze tez trzymacie kciuki za moja malutka ;-)
Jak ja bym chciala zeby juz minely mi te 8 tygodni i niebylo by juz tej niepewnosci w czwartek czyli 4 stycznia ide do mojego gin zobaczymy co mi on powie ciekawego.
 
reklama
a ja dzis na morfologie poszlam ok 10 i nikogo nie bylo:tak:

o 14 mialam juz wniki. nie jest zla ale moglaby byc lepsza. a mocz w normie.
i to by bylo na tyle z badaniami w tej ciazy:tak:
 
Do góry