reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

W sumie to lepiej że tak krótko ale z drugiej strony nie wiedziałam,że aż tak krótko tzrymają tam w szpitalach....serio nawet po 8 godzinach u nas jak wsio ok to chyba tylko3 dni i do domu nie....moja kumpela załapała depreche poporodową i tzrymali ja 2 tygodnie a mała miała jakieś bakterie mówiła,że miała dość masakra.....2 tygodnie....:baffled:
 
reklama
Biedna, szczerze jej współczuje. Pewnie nic tej depresji nie pogłębiało tak jak sam pobyt w szpitalu.
Co do długosci pobytu to cos mi sie obiło o uszy, chyba moja mam mówiła, ze mają w Polsce skrócic ten czas do 2 dni. Ale moze dopiero o tym gadają, a wiadomo, jak to u nas jest - gadac moga jeszcze bardzo długo i nic z tego nie bedzie. Ale osobiscie uważam że byłoby super.
Tutaj podobno pio tych 8 godz. to na własne życzenie ale tak to siedzisz dobę. Wiele dziewczyn pisało, że urodziły w nocy i następnego dnia pod wieczór juz jechały do domu. Ale jesli z jakichs powodów nie chcesz to możesz z dzień lub dwa zostać. Nie wyganiaja. Myslę, że dla takich mamus, które mają już kolejne dziecko, taki układ jest idealny. A te mniej doswiadczone, jak sie troszke boją to zawsze mogą posiedzec dłużej.
No tak tu własnie jest- prowadzenie ciąży może niezbyt poważne ale same porody i opieka w szpitalu z tego co sie naczytałam- bardzo dobre.
 
Nie wiem jak u Was z porodami i opieka pewnie zależy na kogo sie trafi i z jakim humorem... ale faktycznie lepiej jak dłużej nie trzymają a zawsze jakby coś można podjechać może u nas skrócą do dwóch dnia ale tak jak mówisz w polsce się dużo mówi mało robi.....moja koleżanka rodziła w niemczech urodziła w nocy i w sumie też wyszła po 8 godzinach....
 
LADY a nie w aptece chyba mozna je tam kupić ewentualnie zamówic przez allegro można....ale w aptece powinny byc tak myślę:confused:
 
Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie Lady. Ja je kupiłam jak byłam w Polsce, w takiej małej hurtowni "Mama i Tata" w Babicach pod Warszawą bo to blisko mojego rodzinnego domu. Ale myslę że we wszelkich sklepach z art. dla dzieci można próbować je znaleźć.
 
o widzisz Ingrid a ja nie pomyślałam o tym,że można kupic w sklepach z art.dziecięcymi jutro idę odebrać stelaż i biustonosz do kamienia to zapytam o te majtasy widziałąm tam jakieś ale nie wiem jakie to byłe...
 
reklama
Do góry