reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

reklama
czyli ja muszę jeszcze tantu rosa, wezmę tez kocyk, smoka, butelkę w razie czego, czapusie i łapki...hmm...
 
ja też muszę tantum rosa i w końcu muszę kupić podkłady majtasy i wkładki laktacyjne do szpitala i chyba wsio....
 
no to pakujemy torbe kobitki:baffled::tak:
w torbie mamy juz :
-recznik duzy i mały
-kapcie i klapki pod prysznic
-koszulka do porodu i 2 koszule do karmienia
-szlafrok
-podkłady poporodowe
-majtki poporodowe
-tantum rosa
-reczniki papierowe
-ciepłe skarpety
-biustonosz do karmienia
-kosmetycza z przyborami toaletowymi
-badania i dokumenty(grupa krwi, hbs, owa, leg. ubezp, dowod osobisty, karta ciazy, wynik usg i cytologii)
-smoczek
-wkładki laktacyjne
-pampersy
-chusteczki dla niemowląt
-podpaski
-2 pieluchy tetrowe
-czapeczka i łapki niedrapki
-szklanka i sztućce
-sok w kartonie ( dla męża)
no to teraz chyba juz wszystko:confused::sorry2:
tylko sie tak jeszcze zastanawiam, w czym ja sobie rozpuszcze to tantum rosa:confused:
 
Nie wiem jak w waszych szpitalach, ale w moim zalecają by mieć swój termometr:tak:
Oddzielnie w niedużą torbę spakowałam rzeczy dla Wojtka. Będzie w samochodzie. Spakowałam mu wodę, sok, czekoladę i sucharki.
Dla małego biorę rożek, 3bodziaki, śpioszki i pajace no i 3bawełniane czapeczki.

Przygotowuje też ubranie na wyjście dal nas. Przygotowałam dwie wersje dla małego a siostra ma zadecydować którą mi przywiozą.
 
Masiek to u Was ciuszki trzeba mieć swoje?
Ja nie biorę ciuszków ino czapusie i niedrapki wezme.
A tantum rosa rozpuszcze w wodzie gdzies tam musi byc kuchenka i czajnik to se przegotuje wodę ostudze . A butelke juz mam ;-) po power ride
 
Maluszki ubierają w szpitalne, ale ja wole w swoje ubrać. Zobaczymy zresztą. Ciuszki małego nie zajmują aż tak dużo miejsca. A po cc nie wiem czy będę taka chętna do ubierania małego. No i czy czasem mały nie trafi na trochę do inkubatora:confused: Zobaczymy. Będę myśleć jak urodzę;-)
Najwięcej problemów miałam by upchnąć szlafrok.
Za to nie biorę koszuli do porodu, bo przed zabiegiem dostanę coś szpitalnego.


Kod:
 tylko sie tak jeszcze zastanawiam, w czym ja sobie rozpuszcze to tantum rosa:confused:

moja siostra mówiła, że najlepiej w butelce po mineralce z takim dzióbkiem rozpuścić i na ubikacji polewać krocze:tak:
 
reklama
hahahhhhaaa :-D:-D
jak mi wody polecialy to zapomnialam o brałam to co pod reka po tem przyjechala samochod i pendem do szpitala
tam szybko zostalam przwieziona na odzial podlaczona i zabrali.
teraz rodzinka mi wszystko dowozi
wiec spokojnie jak czegos zapomnicie najwazniejsza karta ciazy i wszystkie wyniki badania
 
Do góry