reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

Kurczę czytam jeszcze raz ta listę i już wiem co muszę dopakować talerz i sztućce....i kubek....zapomniałam o tym ale reszta już jest.....
 
reklama
Ja jeszcze bioe poidpaski te duze wiem ze one nie pozwalaja tak w spitalu by szybciej wszystko nam sie goilo/..... ale wezme bo normalnie ze mnie sie lalo jak nie wiem co a lgnina czy jak tam to sie nazywa non stop przemakala... a ze slaba bylam by chodzic po cesarece co minute to wiecznie bylam we krwi aj......... teraz pieprdzele i biore.... i wezme ten cholerny termometr bo w szpitalach kaza mierzyc temperature tylko ze jak ja bylam to po termometr kazalio mi skoczyc do kiosku czujecie to???
 
Z małego doświadczenia:
zgrzewkę wody mineralnej może zostać w samochodzie a ktos bedzie donosic, pije sie duzo, a i najlepsze butelki to z ustnikiem, jak dla sportowcow jedna reka mozna obsluzyc
cieple skarpety, nie tylko ja marzne, choc sa tez kobiety ktorym po porodzie goraco.
ale jak ktos z natury zmarzlak to pakowac cieple skarpety.
szlafrok sie przydaje
i to co kachurek kiedys juz zauwazyl, koszule jak najdluzsze by nie swiecic pupa, bo nie zawsze szlafrok sie zaklada.
majtki z siateczki z nogawkami jak sie chodzi podklad sie nie przesuwa
wkladki laktacyjne do bani sa te z gerbera, teraz mam nuka sa lepsze.
pamietajcie o kapciach i klapkach!!!!


przy niedrapkach dla dzieci zobaczcie czy gumka nie bedzie uciskac i jest miejsce na paluszki
spakujcie czapeczki
 
No tak czytam i kompletuję. Pewnie i tak okaże się że czegoś zapomniałam:-)
Jutro zapytam mojej gin jak to wygląda tam u mnie w szpitalu co można czego nie.
 
a ja mam majtusy te jednorazowe nie siatkowane i czy one są dobre czy lepije se kupić te siatkowane i ile bierzecie tych podkładów do szpitala dwie paczki czy więcej czy jak
 
Te siatkowe są o tyle lepsze Ada że dupka Ci cały czas powietrzem jak to sie mówi- oddycha i się nie poodparzasz. A ile podkładów, to ja nie wiem. Tu w Angli podobno jak poród był bez zakłóceń to nwawet po 8 godz. puszczaja do domu, więc ja nie biore duzo- może z paczkę.
 
aha ale tamte też przepuszczą powietrze bo to jakies legninowe tAK wygladają bynajmniej ale może kupię se te siatkowane jak lepsze....
 
reklama
Też mi sie tak wydaje Asiu, że jak sie nic takiego nie dzieje to max. dobe powinno sie siedziec w szpitalu. Po pierwsze mniej depresyjnie, po drugie w szpitalach to tylko jakas infekcje mozna złapać.
 
Do góry