reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

To fakt ze tu dlugo sie w szpitalu nie siedzi ale mi sie to akurat podoba bo ja juz mam dwojke i chyba bym zwariowala wiedzac ze one pod czyjas opieka a ja musze tu lezec:-(, a tak mam plan rano odstawic dzieci do szkoly, urodzic i o 3 odebrac babli ze szkoly;-):-D;-):-D
no i dlatego nasze torby sa o polowe chudsze;-):-D
 
reklama
jak to czytam to taka fajna teoria, ale mi się wydaje, że jak już zacznie się coś dziać i będzie blisko, to będziecie czuły, że to już jest "to"
nie bojcie sie, co ma byc to bedzie a jak wam dadza to zawiniatko to sie zapomina o bolu. na troche ;) potem inne rzeczy "uprzyjemniaja"......
 
reklama
Do góry