reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

Ja laktator na bnank wezme wiec cdo to bylo w 3 dobie myslalam ze oszaleje......zanim maz mi przynisol musialam sie raczkami nameczyc ze hej a cycuszki tak nabieraly tego mleczka ze szok obolale jak nie weim... nabrzmiale ....i wkladki tez laktacyjne wezme bo byly plamki od mleka non stop mokro ....Papier totaletowy trzeba wziasc bo na szpitalny nie ma co liczyc.....i pampersy tez dla malej i kremik na odpazenia b o mi tam dawali 6 lat temu tylko tetre i dzecko zalane bylo non stop....teraz moze czasy sie zmienily no ale tak bylo u mnie kiedys....
 
reklama
aaaa I Zapomniałam Dodac Jeszcze Ze Warto Wziasc Smoczek Dla Maluszka Ze Soba Do Szpitala O Ile Nie Chcecie By Piguly Daly W Buzki Im Jakies Uzywane Smoczki ...fakt Faktem Wyparzone Napewno No Ale Wiecie O Co Chodzi..... Wezcie Swoje!!!napewno Sie Przydzadza W Ktorwejs Dobie
 
Dziewczyny a ja tak trochę z innej beczki i to chyba bardziej pytanie do doświadczonych mamuś czy nalezy zaopatrzyć jakąś apteczkę dla maleństwa przed porodem zęby potem nie latać po nocy w razie czego jak tak to co należałoby do takiej apteczki kupić oprócz tego spirytusu na pępuszek
 
Kasiu dziękuję
Kachurku maść majerankowa jest na katarek pod noskiem się smaruje sama tego używałam
 
reklama
Adunia nie martw sie bo pewnie u kazdejz nas to sie bedzie inaczej objawiac ze sie zbliza godzina zero;-):-p a teraz zaciskac nozki i tluc dZidzi ze jeszcze nie pora wychodzic i napewno sie uda wytrzymac jeszcze te 4 tyg, zobaczysz jak szybko zleca, tak jak te 8m-cy co juz za nami:-p:-p:-p
 
Do góry