reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

reklama
nie chwale sie :-p:-D:-D:-D
prosze jeszcze raz porod
aaaaaaaaa dzieki bo juz mam dosc serdecznie .. dzis mowie do mojego ( bo siedzi w domu) chodz na gore do lozeczka:-Dpowyganiamy Maksa z brzucha ... a ten do mnie w ,,dzien sie nie chodzi do lozeczka.,,.. myslalby kto:-p:-D:-p:-D jeszcze mi sie chlop odzwyczail przez ta ciaze kurnaaaaaaa:-p:confused:
 
aaaaaaaaa dzieki bo juz mam dosc serdecznie .. dzis mowie do mojego ( bo siedzi w domu) chodz na gore do lozeczka:-Dpowyganiamy Maksa z brzucha ... a ten do mnie w ,,dzien sie nie chodzi do lozeczka.,,.. myslalby kto:-p:-D:-p:-D jeszcze mi sie chlop odzwyczail przez ta ciaze kurnaaaaaaa:-p:confused:
no jeszcze do tego dojdzie ze teraz to ty go bedziesz prosic a on bedzie nie ugiety:-p:-p:-p:-D:-D:-D
 
no to pakujemy torbe kobitki:baffled::tak:
w torbie mamy juz :
-recznik duzy i mały
-kapcie i klapki pod prysznic
-koszulka do porodu i 2 koszule do karmienia
-szlafrok
-majtki i podkłady poporodowe
-tantum rosa
-reczniki papierowe
-ciepłe skarpety
-biustonosz do karmienia
-kosmetycza z przyborami toaletowymi
-badania i dokumenty(grupa krwi, hbs, owa, leg. ubezp, dowod osobisty, karta ciazy, wynik usg i cytologii)

i tak się zastanawiam co jeszcze.......:dry::confused::confused::confused:
 
reklama
a widzisz Adunia..... :sorry2: o tym to ja zapomniałąm i nie pomyślałam:zawstydzona/y: wkładki mam wiec moze troche wezme do szpitala a laktatora nie mam jak bedzie potrzebny to Paweł dokupi i mi dowiezie:tak:
 
Do góry