reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o porodzie

reklama
Witam środowo. Wróciłam od gin. Odebrałam posiew moczu jest ok. Z badania wyszło że głowka sie obniżyła i szyjka skraca. Powiedziała, ze to jeszcze może potwiać. Ale jak wiadomo zdarzyć się może wszystko.
 
Wiecie o czym właśnie myślę?? Pierwszy raz w życiu marze aby ktos mnie zbadal ginekologicznie. Chciałabym sie dowiedziec jak moja szyjka. Czy coś sie dzieje, czy się skraca, jak tam sytuacja wygląda. Ech...nigdy nie przypuszczałam, że dojdzie do takiej sytuacji...a tutaj w UK nikt nawet o tym nie pomyśli :(
 
dziewczyny w uk-jak bylam we wtorek na wizycie to polozna powiedzila mi ze jak nie urodze do czwartku za tydzien to bede miala badanie ginekologiczne aby sprawdzic szyjke-normalnie szok-szkoda tylko ze to dopiero po terminie....no i mam nadzieje ze to tego czasu urodze haha
 
mnie też niestety bolą. Czasem prawy, czasem lewy. Dzisiaj za to mam dość często skurcze zapewne przepowiadające. O 15 i 18. Sądze, że za mocno obciążyłam kręgosłup. Umyłam sobie okna:-). Zrobiłam naleśniki i sos. Mniam, warto było:-)
 
reklama
a ja bylam o 13 u gin w szpitalu , rozwarcie na 1,5 cm- dzisiaj powinnam rodzic - chyba jestem pierwsza przeterminowana
ale teraz strasznie boli mnie dół brzucha tak jak podczas okresu...
te skurcze to co boli w koncu - bo mnie boli a nie wiem czy to skurcze...

ile czasu trwa taki skurcz?!!
 
Do góry