reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Jejku! Nadia nosi 92-98 Szok!!! Franiu tak samo!!!

Jasiek w 92 chyba by się utopił.

Najczęściej nosi 86, ale 82 też. Jak bez pieluchy chodzi tylko w majteczkach to np. body 86 wogóle na nim wisi.

Wzrostu ma 86-87, coś koło tego, a waży ok. 12,5 kg.

a wogóle to rozmiar 86 jest chyba najgorszy, bo przeważnie w sklepach to jest jeszcze "niemowlak" a nie "mały chłopiec" i ostatnio oglądałam polarek 86, który wydawał mi się na styk i wolałam kupić 92, ale już w większym rozmiarze nie było...
 
reklama
no naprawde szok.zwlaszcza ze corka mojej kuzynki ma niecale 4 latka i nosi 98,bo jej ostatnio sukienusie pozta wysylalam na imieninki,no , wtedy miala 3,5 roku bo to zima bylo ale Nadia wielka musi byc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Majka nosi 86 w 80 juz praktycznie zadne nie wejdzie, powiem wiecej wiekszosc bodziakow 86 juz za małych i 92 nosi....wiec ja juz sama nie wiem jak to jest wczoraj ją jeszcze specjalnie ważyłam i mierzyłam i wyszlo mi waga aż 11,300! Nie wiem jakim cudem tak szybko przybrała a wzrost dzis spr i jest 80cm..... Ech tak mi sie wydaje ze jej wzrostu odejmuja te jej krzywe nózki, niestety codzien sie wybieram do ortopedy i wciaz kasy brakuje bo az 120zł wizyta....wiem ze na dziecku siie nie oszczedza ale dopiero co wydalismy kupe kasy na jej leki na astme i inhalator i po porstu nie mamy...:baffled:
 
Gosia to zapisz się na NFZ, (tylko po skierowanie do internisty idź) i poczekasz ze 2 miesiace ale w końcu pójdziecie.
Jak my byliśmy raz w naszej przychodni u ortopedy to już powiedzieli nam że możemy się umawiać kiedy chcemy i na każdą wizytę niepotrzeujemy skierowania (tylko na pierwszą musieliśmy mieć wizyte skierowanie)
 
Kuba też nosi 92, body na 98 sa ok na wzrost, ale rękawy za długie, Kuba jest wysoki i dość grubaśny jak tak porównuję z innymi dziećmi to pulpecik z niego ;p ale że 4 letnia dziewczynka nosi 98 to szok, bo moja chrześnica ma 3,5 roku teraz i kupiłam jej ubranka na 110-116cm i są ok ;]
 
W sumie to chyba rzeczywiście nie powinnyśmy się dziwić różnym rozmiarom naszych dzieci.....
są różnice jak dziecko ma 1,5 roku, a widać, że są też znaczne różnice jak ma 3,5-4 latka... i chyba tak już będzie...

także chyba powinno nas to przestać szokować. są dzieci drobniejsze, a są też i większe
 
masz racje domi.tu jest pierwszy lepszy link ile maja 3 letnie dzieci i widac ze sie roznia-od wzrostu 92 do bodajze 116.Ta mala jest z wrzesnia,kupowalam jej kiecke na imieniny w grudniu a jest z wrzesnia no to miala 3 latka 3 mies i rozmiar 98.I szczupla jest,na 3 latka wazyla 12 kg czyli mniej niz niejedno dziecko z forum:D Ale za to jaka pyskata :p

http://forum.styl.fm/jaka-waga-i-wzrost-3-latka.t25869.htm

Nie zmienia to faktu ze Julita w rozmiarze 92 by sie utopila.Ona ma tak rownomiernie-wzrost 86 i ciuszki 86 (ale w 80tki tez ja wcisne,zwlaszcza bluzeczki)

Nefka-oj beda baty!Gdzies ty z tym frankiem na tyle czasu zniknela???

zmykam kochane papa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Drusia zdecydowanie ma ciuszki na rozmiar 86. Waży 10 kg, po wyglądzie wszyscy myślą, iż waży dużo więcej... wygląda jak klocuszek :-D
 
Do góry