reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
A moja ostatnio przestała a już tak fajnie mamamama wołała :-(
Iwona fanie jak dzidzi mówi am :-)

U nas kosi-kosi non stop jest :-)małej się tak spodobało ze ciągle robi jak się z czegos cieszy
 
ja tak samo mialam na babskie sprawy.....hmmm od gina dostalam....


ale jesli pediatra zalecila i daje szybkie efekty to mozna posmarowac chyba z raz jak jest juz mega odparzenie....
 
Ja też używałam wcześniej tylko przy kobiecych dolegliwościach, więc pierwszy raz byłam bardzo zaskoczona kiedy tą maścią miałam smarować odparzenia. Ale zadziałała, więc mogę z czystym sumieniem polecić.
 
Pimafucort tez mam od gina, to antybiotyk i sie zdziwilam jak moj ojciec dostal ta masc na zapalenie na skorze...wiec t nie tylko na grzybki.....
 
nekapek też jest w użyciu, ale co tu dużo mówić - mnie wygodniej ze smoka:eek::-p jeszcze mała się wscieka bo z odpowietrznika jej kapie prosto do noska- i zaciaga...:shocked2:
 
reklama
klaskanie w dłonie "kosi kosi łapci pojedziem do babci babcia da nam mleczka a dziadek ciasteczka" :-D
mój tego nie umie, więc czasem dla jaj klaszczę mu stopami jak lezy i się cieszy wtedy :-D
 
Do góry