reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Justyna wg mnie ten dostosowany do wieku; to tylko picie więc Zu rzadko dostanie butlę, a przecież z piersi też już szybko leci, nie ma co męczyć dziecka;
A może spróbuj z niekapkiem?
 
reklama
justyna - to chyba ma znaczenie na początku u noworodka, a te nasze juz sie nie odzwyczają. Mój pije mleko ze smoczka chicco z dość dużej dziury, większe mu zrobiłam do picia kaszki, na dodatek z niekapka pije też picie, a pierś i tak uwielbia i chętnie ssie i mnie nie gryzie nawet :tak:
 
Ola , Marysia też mówi "mama" nie wiem czy świadomie do mnie ale chyba tak bo tylko mnie nie widzi to od razu woła "mama"'mamamama".A jak chce jeść to woła "am".
 
Dzis przyszla mi paczka z PL m siora wyslala mi Alantan plus i Clotrimazolum- nie znam tej masci.
Uzywala ta masc ktoras z Was???
Dobra jest??
 
reklama
Do góry