reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
moonik a moim zdaniem to napewno otarcia Igus sobie otar tak kolanka ze cale czerwone mial i prawie skorka mu schodzila-tylko za pierwszym razem lazenia po podlodze, teraz juz nie. posmarowalam alantanem zeby natluscic i rano juz nie bylo :tak: a co do tego ze cieple to otrzyj obie tak reke zeby bolalo bylo czerwone itp i tez bedzie ciepla a nawet goraca(to przenosnia byla) :-D
 
monika - no nie przesadzaj z tym ostrym dyżurem... Z tego co moonik pisze Tadzio niespecjanie reaguje na te obtarcia więc nie przesadzajmy...
Moim zdaniem to też obtarcia. Tak jak pisała Myfa obtarcia + kontakt z ciepłą wodą.... POczekaj do rana
 
monika - no nie przesadzaj z tym ostrym dyżurem... Z tego co moonik pisze Tadzio niespecjanie reaguje na te obtarcia więc nie przesadzajmy...
Moim zdaniem to też obtarcia. Tak jak pisała Myfa obtarcia + kontakt z ciepłą wodą.... POczekaj do rana
mi chodzi o to zeby sie dziecko nie meczylo wrazie gdyby to cos na raczkach swedziało....ja bym pojechala po to zeby sie nie denerwowac całą noc.
 
Nie mam pojecia co to moze byc...byc moze otarcia? ale gdy by to byly otarcia to chyba tylko na "dole" reki na tej czesci co obciera o podloge a nie na calej:confused:moj Szym mial otarcia ale tam gdzie raczka miala kontakt z podloga i tez byl w bodach i nie mial raczek rozpalonej tylko czerwona.
Moonik mimo wszystko nie panikuj tylko poczekaj do jutro i lec do lekarza jka nic sie nie zmieni
 
Drusia trochę raczkuje, ale bardziej garnie się do chodzenia. Chyba pójdzie w ślady starszej siostry i odpuści sobie raczkowanie.:cool:
Ostatnio powiedziała dwa nowe słowa : baba i lala.
Nauczyła się też robić pa-pa :-D
Nadal jednak nie ma ząbków :eek:
 
jak ja Majke mierze to mi wychodzi tak gdzies 74, na pewno mniej nie ma ale wiecej tez raczej nie ciuszki r74 w wiekszosci sa dobre niektore juz przymale szczegolnie bodziaki. A waga- to mysle ze bedzie niecale 8kg, ostatnio wazylam ja w ubraniu to bylo 8kg i jakies parenascie dag
 
Kitki mam nadzieje ze bedzie wszytsko ok!
Majka za to namietnie ssie kciuka ale tylko prawego i skora na tym malcu zrobila jej siew taka sucha i czerwona- alle co zrobie, rekawiczki sciaga w 5sekund a smarowanie jakas sola czy musztarda nic nie daje- probowalam;-)

Poza tym idziemy jutro do lekarza i sie boje ze bedzie antybiotyk bo ten caly katar co miala zszedl jej az na oskrzela- jak sama ją sluchalam to rzęzi jej w klacie ze szok:-(
 
reklama
isku ale zdolny jest Twoj synek;-)

ATsonia moj Szymon to nas lapie za uszy i ciagnie,o wlosa nie wspomne a dzis.........zaczal bic nas z Plaskacza po buzi:szok::szok::szok:

Edin Nili moze faktycznie maluchy pojda w slady starszego rodzenstwa
 
Do góry