reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

czas jest na samym dole każdej strony i tam był błąd, ale mnie wkurzało najbardziej to, że przy postach była godzina ostatniego postu +1 w stosunku do tego, co ja miałam na swoim zegarze w komputerze, także ostatni post był napisany o godzinie, której jeszcze nie było:-D

magdalenka - czemu skasowałaś tekst o kasowniczku...? ;) fajny był :))))
 
reklama
Dziewczyny, prosba o rade i wsparcie.

Wlasnie wykapalismy Tadzia - rozbieram go, a tu na wewnetrznej stronie rączek czerwone plamy od dloni az do lokcia. Na poczatku pomyslalam, ze cos sie odcisnelo (bo na obu tak samo), moze od pełzania sobie obtarł? Ale nie wiem, nie zniknelo, juz jest po kapieli i jedzonku a to dalej jest i jest cieplejsze niz reszta ciala - wygląda jak oparzenie, ale NA PEWNO sie nie oparzyl. Po prostu rączka czerwona i rozpalona od dloni do lokcia. Tam gdzie sie opiera jak pełza.

Zalamalam sie, dbam, chucham i dmucham, kurna, a tu ciagle cos:-:)-:)-( Moze ktoras z Was mi cos podpowie, bo ja juz wysiadam. Jak to przez noc nie zniknie, to jade z malym do lekarza:-(
Aha, to raczej nie alergia, bo nic nowego nie wprowadzalam... Chyba ze go oliwa uczula??? Bo dodalam wczoraj do zupki...Ale to chyba niemozliwe???:-(
 
Moonik ale po oliwie to nie miał by plam tylko na rączce a krostki na całym ciele jak od alergii. Kuchnia, nie mam pojęcia co to może być. Może posmaruj mu to na noc sudocremem. Może do rana zniknie?
 
moonik - zrób tak, jak pisałaś - poczekaj do rana, a potem jeśli nie zniknie przejdź się do lekarza.... trudni mi powiedzieć co to moze być...:eek:
może coś go ogryzło? albo miał drapiący sweterek?
 
MAgdalenka - boje sie czymkolwiek to smarowac, bo to takie rozpalone jest:-(Niby nie widac, zeby go bolało i nastroju nie ma innego, no ale wyraznie jest cieplejsze od reszty cialka.
 
moze odtarl od pelzania....jeszcze moze byc od srodkow chemicznych do czyszczenia jesli pelzal po podlodze...ale ja stawiam na obtarcia...jeli nie przejdzie to idz do lekarza ale ja bym poczekala...mysle ze to obtarcia po kontakcie z woda zawsze sie zaogniaja....i sa cieple....wiem po sobie....
 
myfa - pelzal po podlodze, ale w body z dlugim rekawem (bawelna, ktorys juz raz ma na sobie, proszek ten sam od 2 mcy), podloge juz nie pamietam kiedy mylam chemia... tak mysle i mysle i to MUSZĄ byc obtarcia, no bo co innego:confused::confused::confused:dam znac jutro, czy zniknely przez noc...

Tak czy siak panikara ze mnie:zawstydzona/y:
 
reklama
czwartek dziewczyny czwartek;-):-)
jutro ide z nia koniecznie bo znów sie pogorszyło:zawstydzona/y: W pracy biore dzien na żądanie i ide do tej dermatolog i nie wyjde póki nas nie przyjmie chocbym tam miala spedzic pól dnia
 
Do góry