reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

u nas pełzanie to norma ale dzisiaj zaczęła łazić na czworaka!!! tak jak kiedys Szymon Ewelci na filmiku - pamietacie? tak jeszcze nieporadnie, ale daje radę. ogólnie to tak jak wszystko musi opaować najpierw przez sen - to jest masakra. nie umiałam sobie wyobrazić co to będzie ze staniem na czworaka i bujaniem - ale przez sen opanowała i potem elegancko bujała się w dzień... ech teraz przez se raczkujemy - pełzanie już się skończyło. teraz jeszcze przy usypianiu włazi na mnie jęczy i oparta o mnie staje - :szok::szok::szok: więc już się szykuję na takie ekscesy na jawie:szok::szok::szok: TYlko z gadaniem gorzej - dziewczyny wiedzą, że to ogólnie gaduła ale raczej na mmmmmmmmmm, bu... bbbbb, gi gu ga gr gh i wszelkie takie odmiany.... mama - tylko jak płacze:-p
 
reklama
a nam pediatra zapisała.... tabletki! nosz ku.... co za babol! tylko1/3 i to niepolekane więc łatwo się kruszą ale spróbujcie dać dziecku gorzką tabletkę.... wszystko wypluwa i się otrząsa (super widok - gdyby jeszcze wpadało cś do dzioba to wogóle byłoby bosko), mamy też krople , które elegancko lądują na bodziaku - no żyć nie umierać. ta pediatra to wogóle jest dziwna. za każdm razem mówi cos innego... a wiecie co? poprosiłam ją o receptę na bebilon pepti i mi powiedziała, żbym małej dała zwykłą kaszkę mleczną... a dwa tygodnie temu mówila, żadengo nabiału do pierwszych urodzin. no zwariuje z kobitą, chyba muszę pójść na jakieś konsultacje do kogoś innego...
katar wrócił dziś ze zdwojoną siłą, a było już ładnie:eek:
 
Justyna my na tabletce od urodzenia ale ona niema smaku i mała przyzwyczajona :tak:a na co dostaliscie tabletki przepraszam jak gdzies pisałas ale nie wiem nic,a co jest Zu??
Kitki siedź tam z uporem maniaka aż cię przyjmie
 
aha no to zdrówka Zu życzę :tak:
Marti ostatnio jak miała katarek to też jej tak sciekało i pokasływała smarowałam ja pulmexem i ładnie jej przeszło tylko nie wiem czy akurat od tego może to był zbieg okolicznosci
 
a nam pediatra zapisała.... tabletki! nosz ku.... co za babol! tylko1/3 i to niepolekane więc łatwo się kruszą ale spróbujcie dać dziecku gorzką tabletkę.... wszystko wypluwa i się otrząsa (super widok - gdyby jeszcze wpadało cś do dzioba to wogóle byłoby bosko), mamy też krople , które elegancko lądują na bodziaku - no żyć nie umierać. ta pediatra to wogóle jest dziwna. za każdm razem mówi cos innego... a wiecie co? poprosiłam ją o receptę na bebilon pepti i mi powiedziała, żbym małej dała zwykłą kaszkę mleczną... a dwa tygodnie temu mówila, żadengo nabiału do pierwszych urodzin. no zwariuje z kobitą, chyba muszę pójść na jakieś konsultacje do kogoś innego...
katar wrócił dziś ze zdwojoną siłą, a było już ładnie:eek:
Justynko, a wiesz ze ja ostatnio czytałam w jakimś dzieciowym piśmie ze te kaszki mleczne można podawac dzieciom z alergią, jutro postaram się znależć ten artykuł to zacytyje ci to, też się zdziwiłam
 
ale ona mi reaguje na kazde mleko i przetwory..... no mogę poszukac rodzaju kaszki, nestle bobovita.... tylko z bebilonem byłoby prosciej, i chyba mniej ryzyka:eek:

u nas katar pojawił się wieczorem w piątek i dzisiaj już było ok (tylko odciąganie, woda morska i masc majerankowa) i tylko wieczorem popłakiwała i tak jej teraz w nosie bulgocze ze szok!! a odciągnac nie moge
 
reklama
Do góry