reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Dominika dopadł lekki katarek. Zrobiłam mu inhalacje z majeranku.Dałam wodę morską do noska. Nic zobaczę jak będzie jutro. Jeśli katarek się zwiększy, to pójdziemy do lekarza. Nic dziwnego, że go dopadło. On własnie ząbkuje, a ja od tygodnia mam mega kaszel i katar:-:)wściekła/y:

Oby wszystkie maluszki do zdrówka wróciły!!!!:tak::tak::tak:
 
reklama
rozmiar piersi w żaden sposób nie wpływa na ilosć mleka:-):-):-)
i ja potwierdzam! tez mam male piersi, ale jeszcze jakos daja rade:tak: oj, ale bylo placzu i walki o to abym w ogole karmila. a teraz ciezko sie z tym rozstac:tak: uwielbiam te rozanielone oczeta, zwlaszcza wieczorem jak juz Malej sie przysypia przy cycusiu:-D
jasne, nieraz wkurzam sie w nocy, zwlaszcza ostatnio, bo taka cwana sie zrobila, ze tylko przy mnie bedzie spala. jak tylko wkladam do lozeczka, to jak ledwo dotkne materaca, to oczy automatycznie otwarte. ale i tak ciesze sie, ze jest mi dane doswaidczac tego pieknego uczucia:))
 
Dziewczyny mam takie troche dziwne pytanie:eek:
Jaki jest mocz Waszych maluchow? bo ja zauwazylam ze mojej malej jest taki ostry tzn zapach ma taki mocny (przewaznie po nocy) wczesniej byl bezzapachowy. nadal jest bezbarwny ale ten zapach mnie zastanawia:eek: I wydaje mi sie ze tez dlatego czasami mi sie odparza.. choc pampersy zmieniam bardzo czesto bo praktycznie po kazdym siusianiu.
 
moja podobnie - dzisiaj to w ogóle rekord pobiła, bo więcej chyba ze mną niż w łóżeczku spała... bo u nas w miarę spokojnie, a w łóżeczku to się okropnie wierciła, postękiwała, popłakiwała - nie wiem czy zimno jej było, czy jedynka dokuczała, w każdym razie przy cycu najlepiej :-)
 
Isku mój mały miał mieć kiedys zabieg na siusiaczku ale nie miał

MM mojej Martyny tez jakos teraz mocniej czuć siusiki,są bezbarwne ale zapach ostry nawet ostatnio zastanawiałam się czy oby wszystko ok a co do odparzeń Amelki to może skoro piszesz że tak często zmieniasz pieluchy to od tego tyłeczek przyzwyczaił się do suchej pupki i teraz jak czasami dłużej np.na spacerku posiedzi to odparza się odrazu

Modroklejka mój syn miał cos podobnego tylko jeszcze pod skóra pełno ropy ale był juz starszy i okazało się że to stulejka była:eek:z tym że jemu po siusianiu to nie schodziło tzn chyba nie schodziło bo szybko poleciałam do lekarza i w tym samym dniu bylismy juzz w szpitalu po zabiegu
 
Modroklejka pewnie mojemu Szymkowi tez by sie tak stalo gdybym mu nie sciagala skorki.
Robimy to juz od lipca bo pediatra ogladala siusiaka i powiedziala ze jezeli nie chce zeby Szym mial zabieg to mam mu sciagac,od tamtej pory robie to codziennie przy kapieli.
Zauwazylam ze lepiej sika,kiedys byl cienszy strumien a teraz grubszy!!!!

MM po nocy jak pampers ostro zasikany to czuc mocz ale w dzien raczej nie.
Aha no ja nie zmieniam az ta czesto pampa,dzis jak zalozylam przed 8 rano to zmienilam kolo 12,ale Szym nie mial odparzen i mam nadzieje ze ich nie bedzie mial
 
reklama
Małgosi też się dupka znowu odparzać zaczęła. Od kilku dni ma biegunkę i zielone kupy. Nie wiem czy iść do lekarza czy poczekać aż przejdą?? Saro ty przechdoziłaś z Julitką problem zielonych kup, poradzisz coś? Nie dawno mieliśmy badanie moczu i nie wykazało żadnych bakteri. Wydaje mi się, że to może bc alergia na coś, tylko na co. (ma też drobne krosteczki na całym ciele). Ostatnio codziennie dostawała mięsko, może to była dla niej za duża ilość? No i dałam jej do polizania masy z ciasta, i trochę czekolady z delicji ....
 
Do góry