reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
forum nie umiera :-D:-D tylko one pisza na zamknietym bo ostatnio duzo troli tam bylo;-) ale napewno jak napiszesz z zapytaniem to jak to przeczytaja to odpowiedza:tak: Te co pisza na glownym to sa chyba nowsze osoby i jak narazie nie maja dostepu ja tam ostatnio nawet niezagladalam:zawstydzona/y:
 
myślę, że i to i to można. nasze dzieci są juz tak duże, że same mogą być szczepione na grypę. ja teżż @ jeszcze nie mam, i wcale nie tęsknię;-)
 
A ja już mam @ i nie spieszno mi było do niej ale cieszę się że juz mam.Stosuję naturalna antykoncepcję więc była mi niezbędna do obliczen:tak:
Na grypę się nie szczepię wśród znajomych i rodziny każdy kto się zaszczepił przechodził grypę i to dość poważnie nie wiem o co w tym chodzi ale tak jakos u nas jest:eek:
Co do farbowania myślę ze można w ciąży nie można było niby do 12tygodnia później już tak więc chyba karmiąc tez można:tak:
A ja mam takie pytanie,jak długo macie zamiar karmić swoje maluchy???wyznaczacie sobie jakąś granice czy tyle ile dzidzia będzie chciała czy jak
 
ja myślę o roku; tak, żebym na przyszłą wiosnę-lato mogła bez problemu założyć usztywniany stanik (teraz chodzę w tym miękkim dla karmiących) i bluzka z dekoltem (teraz tylko rozpinane bo inaczej źle mi się karmi). Myślę, że do tego czasu Mała dostanie z mlekiem wszystko to co dostać powinna, a ja w końcu zadbam o siebie. Bo będę mogła przejść na dietę i ubrać się ładniej. Bo taka się ostatnio zaniedbana zrobiłam :sorry::sorry: i trochę mi to przeszkadza. Oczywiście dla Tomka zawsze wyglądam pięknie i ponętnie (spróbował by powiedzieć inaczej) ale ja wiem, że "zdziadziałam" za przeproszeniem :sorry::sorry:
Zresztą myślę że im później tym trudniej odstawić dziecko od piersi. Kuzynka karmiła synka 2.5 roku i pewnie karmiła by dalej gdyby nie to że zaszła w kolejną ciążę. A czemu tak długo karmiła? bo nie miała siły przeciwstawić się Karolkowi który był przywiązany do cyca. Nawet teraz gdy Mały widzi jak ja karmię Gosię albo Ewelina (jego matka) Klaudię to potrafi się jej do piersi dobierać ....
 
nie wiem na którym wątku było o tych nocnikach ale ja napiszę tu
oglądała któraś z was dziś pytanie na śniadanie w dwójce? mówili o nocnikach (ja przypadkowo przełączyła kanał), że idealny czas to 14 miesiąc życia i że trzeba dziecku wytłumaczyć, że jest już duże i nie może nosić pieluszek jak mała dzidzia i że należy bezwzględnie zrezygnować już z pieluch....
 
Ja na szczepienia zabieram teściową :-D:-D:-D, aby popilnowała na korytarzu lub na dworze Neski. Ta dziewczyna nie potrafi usiedzieć na miejscu i rozniosłaby gabinet.
 
Ja Neskę karmiłam 1,5 roku i odstawiłam sama. Jadła już z piersi 2 razy dziennie i stwierdziłam ,że ciągnie pierś z przyzwyczajenia , a nie z głodu.
Sandra ostatnio nie chce mleka ( czyt. pierś) tylko kaszkę. Dostawiam ją do piersi jeszcze 3 razy dziennie. Rano, po południu i na noc.
 
reklama
M*R* ładna waga :-D
My u lekarza będziemy ważyć 17 września i mam nadzieję,że będzie ważyć te 7 kilo.
 
Do góry