reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Magdalenka-no to mialam racje!:-D:-D:-DBo ja wam pisalam ze zaczne sadzac na nocniku Julite jak zacznie sama chodzic a w 14 mies juz pewnie akurat bedzie:tak:Alez ja mam intuicje:)))
 
a ja chodze z meżem i jak ją kłują to wychodze... -mąż jest ten zły bo przy nim boli a jak zaczyna płakać to dobra mamusia przychodzi pocieszać:-):-):-):-)
 
O kurde ATsonia ale chlopaczysko z szymka!:szok::tak:To chyba ludzie na oko mysla ze ma roczek skoro jak widza moja 9kg Julite (70 cm 2 tyg temu) to mysla ze tyle ma.Jej kuzynka w wieku 3 lat ma 12 kg a w wieku obecnym Julitki wazyl 6kg:-D
 
O kurcze niezle magdalenka-karmic do 2,5 roku zycia!:szok:
Ogladalam Rozmowy w toku kiedys jak babki wlasnie do 2 roku zycia karmily i masakryczny byl to program a dzieci diableki molestujace cycki swoich mam nawet w studio:-DNormalnie atak na matke:tak::-D
 
My na szczepienia chodzimy same tzn ja i Amelka. Za pierwszym razem mala trzymala pielegniarka a dzisiaj ja sama i stwierdzam ze dzis byla duzoooo dzielniejsza niz ostatnio:tak:

co do nocniczka zdania sa chyba podzielone bo tak jak pisalam ja slyszalam ze najlepiej jak dziecko zacznie od razu kiedy tylko zacznie siedziec:-p
 
To rosną nam marcówkowe chłopaki!! A mnie się Natalia ciężka wydaje, choć pewnie nie ma jeszcze 7 kg albo niewiele ponad... :tak:
 
Kurcze jakie te wasze dzieciaczki sa duze.. moja urodzila sie malenka ale pozniej przegonila nie jedno marcowe malenstwo a teraz widze ze znowu nalezy do tych najmniej wazacych:eek: ostatnio wazyla ponad 7300
 
reklama
no ATsonia z Szymusia to kawal chlopa!!!
M*R Xavier tez ma ok wage wedlug mnie
MM Amelka tez dobrze wazy!!!

My mamy wazenie w piatek:-)
 
Do góry