reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

A moj szym poszedl prawie ze na glodnego spac:eek:
Sniadania malo co zjadl obiad wsunal caly pozniej caly deser pozniej kaszke 180ml mleka + kaszka ryzowa jablko-gruszka a po kapieli tylko pare lyzek kaszki na mleku owoce lesne:crazy:
 
reklama
Dopiero teraz nadrobiłam ten wątek ;-) MM postaram się jutro wstawić zdjęcie na nocniczku ;-).
Ja Patrycji jeszcze nie sadzam i nie wiem kiedy zacznę. Zdjęcie zrobiłam tak sobie żeby po rodzinie porozsyłać :-D. Jak otworzyłam boczne drzwiczki z papierem toaletowym to Patusie tylko to interesowało :-D
 
dziewczyny, ja sie ciesze ze waga idzie proporcjonalnie ze wzrostem, i Szymon wcale nie jest gruby tylko po prostu duzy, wygląda jak 9 m bobas :-D
 
Moja Aulka wczoraj nie bardzo chciała jeść zupkę jarzynową. Myślałam, że nie je bo nie jest głodna. Gdy wzięłam ją na ręce to wtedy Ania myk... podniosła mi bluzkę i dorwała się do cyca;-) Nie przeszkadzało jej nawet to, że ciągnie biustonosz a nie cycusia... Ledwie udało mi się oderwać ją od stanika, żeby mogła normalnie pociamciać:-D:-D:-D Jakbyście widziały jej minkę jak poczuła, że mleczko jej leci:) Chyba w życiu nie zrobiła takiej szczęśliwej minki. I co to będzie jak wrócę do pracy:-( A to już za 3tygodnie:szok:
 
Ja to właśnie boję się ze im dłużej będę karmić tym gorzej będzie z odstawieniem,miało być karmienie do pół roku ale jak pomyślę o tych oczkach i tych ustkach i o tym jak ona z przejęciem je cycocha i trzyma na nim rączkę i głaszcze to wymiękam niech je sobie ile chce w sumie ja do pracy się nie wybieram siedzę w domu co będe jej zabierać to co dla niej jest dobre,przyjdzie czas to pomyśle nad tym a teraz póki co niech je i rośnie zdrowo:-)
edis no to Anulka wiedziała jak sobie poradzić,moja ciągle na poduszce rogalu ledwo sie tam mieści ale uwielnia na nim jeść a i mi jest bardzo wygodnie,jak ją ostatnio trzymałam na siedząco nakolanach dałam jej specjalnie cyca ona nie wiedziałą co ma znmrobić tak śmiesznie łapała,lizała a potem zaczeła sie w os śmiać a my razem z nią:-D:-D:-D
 
ATsonia no no ładnie Szymonek waży ;). Ale ważne że wzrost idzie na równi z wagą ;-). Patrycja zresztą też z wzrostem jest na 97 a z wagą na 90, tylko że dziewczynki mają obniżoną skalę w porównaniu do chłopców.
 
ATsonia to jak teraz Szymon wyglada na 9m bobasa to w porownaniu do mojego to on jest "gigant" a moj to takie churcho wyglada na 5m:-D:-D:-D
Mam nadzieje ze sie sie obrazisz ze napisalam GIGANT:-p
 
Popieram MM-dziewczynki maja inne siatki centylowe:tak:Wedlug siatek chlopcy rowiesnicy dziewczynek sa wieksi niz kobitki.Julitek jest rowniez proporcjonalna-jest na 90 centylu i z waga i z wzrostem:tak:
 
reklama
Co do postepow Julitki to czekamy az zacznie raczkowac (o ile zacznie):tak:
Juz od miesiaca buja sie na czworakach-m.sie smieje ze to taka pozycja "startowa" do raczkowania,Zawitkowski w swojej ksiazce pisze ze "nadchodzi smieszny etap bujania sie w przod i w tyl-cwiczenie reakcji rownowaznych"czy cos takiego:-DOna na bujaniu sie spedza kilka godzin dziennie a jeszcze z kopyta ruszyc nie potrafi.Za to pelza jak mala dzdzownica:tak:Zasuwa niestety do kabli:crazy:Wstawiam filmik z tego bujania sie,mam balagan bo urwanie glowy z allegro,cigale jakies wysylki,pudla itp.wiec same widzicie ze narazie nie moge wstawic fot na wz.bo jest balagan:eek::-D
No i ukochany boombox-filmik krotki bo ona tam sobie naciska przyciski wiec nic ciekawego sie nie dzieje.Az jej go wyjelam bo miala ostatnio pol dnia glowe w polce tej na dole:-D

PS.filmy sie tak dlugo zalaczaja ze narazie zatwierdze posta a filmy dodam jak sie zalacza
 
Do góry