reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

My do tej pory też chodziliśmy we dwoje, ale Małą trzymałam zawsze ja. Głupio to może zabrzmi, ale jakoś chciałam być z nią w tej chwili. Pielęgniarki zawsze mówią, że Natalia mało płacze jest bardzo dzielna - rzeczywiście przy kłuciach jest płacz ale nie jakiś okropny i bardzo szybko się uspokaja.
 
reklama
Ja na szczepienia z Adim chodzę sama, daję radę go utrzymać, nie jest aż tak źle, ale na szczeście następne szczepienie mamy dopioero 23 marca:tak::-)
 
Ja zawsze na szczepienia chodzilam z m.-nawet sie zwalnial z pracy z tego powodu kilkakrotnie...:zawstydzona/y:Ale za kazdym razem w tej przychodni tylko my bylismy we dwojke-inne dzieciaki te mniejsze bobasy tylko z matkami a te wieksze z babciami i az mi glupio sie zrobilo ze taka jestem "niezaradna".A wspomne ze przychodnie widze z okien,gdyz jest to przychodnia w srodku naszego blokowiska wiec kazdy ma jakies gora 500m do niej z okolicy:-Dna ostatnie sczepienie udalam sie sama i bylam z siebie dumna:tak:juz tez jestesmy po wszyskich oowiazkowych,pielegniarka zaprosila nas na kolejne szczepienia obowiazowe jak mala skonczy roczek:tak:
 
Maniulka ja w kalendarz szczepienin nie patrze-patrza za to w przychodni:tak:
Zgadza sie,Julita miala ostatnioa dawke skojarzonych wlasnie z WZWB ze 2 tyg temu wiec w 7 m-cu.(bo np 6mcy i 2 tyg = 7 m-c bo liczymy do przodu a nie do tylu)
 
Sprawdziłam w małej książeczce i mimo że jest szczepiona skojarzonymi ma mieć szczepienie na wzwB między 6 a 7 miesiącem pewnie my szczepiliśmy jakąś 5w1 a są 6w1 no nie wiem tak czy siak muszę wybrać się tu z małą tylko czy tu szczepią tak jak u nas i czy ją zaszczepią :eek:następne szczepienie w 13-14 miesiącu chyba odra
 
my idziemy na szczepionke po polowie wrzesnia 6w1 pneumokoki druga dawka i meningokoki druga dawka i pozniej chyba jak maly bedzie mial roczek.
Wogole my mamy ta szczepionke o miesiac do tylu tak samo jak ostatnia ze wzgledu na to ze bylismy w PL.
W szpitalu jak mi malego szczepili to pielegniarka mowila ze lepiej jak zostane w lozku(zle sie jeszcze czulam po cc bo to bylo 2dni pozniej)jak przyprowadzila malego to nie wygladal tak jak by plakal.
pielegniarka powiedziala ze bylo ok.
Pozniej bylam z m a ostatnio z kolezanka
 
Napisalam wlasnie na gl watku ze my dzis bylismy na szczepieniu.
My mamy jeszcze w 9 miesiacu:tak:

Maniulka tutaj na wzwB nie szczepia ale kiedys rozmawialam z taka dziewczyna ktora mowila ze mozna ta szczepionke kupic w aptece i w helsestation musza ja wstrzyknac.. ale jak jest to nie wiem my jej nierobilismy, z tego co wiem to i tak maja ja w PL wycofac tak jak wycofali juz w kilku innych krajach;-)
 
reklama
Maniulka tutaj na forum sa dziewczyny z NO (wczesniej pisalam z nimi troche) i powiem ci ze warto do nich napisac i sie zapytac sa obcykane jak nic szczegolnie taka jedna :tak: poda Ci wszystko cene nazwe itp:-p
 
Do góry