reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Vinniki, moja Jula wczoraj w nocy też budziła się chyba 4 czy 5 razy - już nie pamiętam nawet, taka byłam nieprzytomna... myślę że to z powodu tego upału
 
Mi włosy wypadają strasznie! Całe mieszkanie zasypane:baffled: sprzątam i sprzątam...

Gabrysia wcześniej po wieczornym karmieniu o 21 budził się dopiero rano ok 6 teraz budzi się jeszcze ok 1-2. Myślałam że to przywiązanie do piersi, albo zęby. Ale może faktycznie przez upał i pić jej się chce.
 
jejku wasze dzieciaczki tak dużo już potrafią a ja mam wrażenie ze franiu wcale się nie nie rozwijają :dry:
to przez to że nienawidzi leżeć na brzuszku i obroty opanuje chyba dopiero za rok :zawstydzona/y:a podnoszenie główki to chyba za 2 lata kurde... :angry:
kładę go bo brzuszku pomimo wielkiego sprzeciwu ale on leży "jak żaba" i nie w głowie mu ćwiczenie mięśni :no:
choć trzyma już grzechotkę w rączce i przekłada z jednej do drugiej, no i namolnie próbuje siedzieć :confused:
i waży 6360 g

nefka znalazłam taki filmik jak ćwiczyć obroty z dzieckiem,
[video=youtube;mDGTrXr5j5s]http://www.youtube.com/watch?v=mDGTrXr5j5s&feature=related[/video]
może takie ćwiczenia rozruszają Twojego Franka
 
albo maluch jak mało je to nadrabia nocą - bo właśnie chłodniej... ja na szczęście nie mogę narzekać. Zu karmiona jest o 19.30 i wstaje około 6-7. rzadko się zdarza, żeby się budziła. ale wczoraj jadła co 2 gidziny - jak wrócę do domu to wam opiszę jak to wygląda teraz nasze karmienie bo terz to net mi chodzi jakby chciał a nie mógł - i jak zasięg znika to mi stronę wywala...:baffled: ogólnie je dokładnie przez 4 minuty... zegarek mozna nastawiać,:-p od niedawna tak ma... ale rano - 1 karmienie licząc od północy (czyli 6-7) je około godziny. ciamka przysypia i znowu ciamka... i ostatnie czyli 19.30 też je godzinę a nawet półtorej. wycisza się bardziej niż je ale cos tam zawsze wleci...:-p ja chyba nie wstawałam częściej niż dwa razy w nocy o 1 i 5 albo 2 i 4... więc w kwestii częstego wstawania nie pomogę. na szczęście:-D ale to podobno wszystko się może zmienić - podobno nawet dzieci 8-9 miesieęczne budzą się na cyca w nocy... także cieszę się z przespanych nocy póki mogę:-D
 
Wiecie co, a mój Dominik jak leży na boczku, to bez problemu obróci się na brzuszek, tylko, że na boczek nie umie się obrucić:(
 
reklama
Ja tak ćwiczę z Patrycją :tak: muszę przyznać że ćwiczenia bardzo fajne, Patrycja umie się przewrócić z brzuszka na plecy z pleców na boczki ale na brzuszek nie umie, nie wiem czy to nie dlatego że nie chce czy że jeszcze nie umie (zresztą ma jeszcze czas ;-)), na brzuchu nie lubi leżeć za dużo :-D może jeszcze polubi. Jak przykładam Patusi rączkę do nogi to się śmieje fajnie na głos, więc te ćwiczenia z uśmiechem to przyjemność dla dziecka :tak: ja też się do niej śmieję przy nich, czasami śpiewam wymyślone piosenki związane z rączkami i nóżkami :-D i Patrycja ma ubaw.
 
Do góry