reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Kitki - super ze już ok :) niepotrzebnie sie strachu najadłaś :) ale taka nasza rola :)
Dobrze ze jakoś wybrneliście z tej sytuacji z mleczkiem - pytałam bo myślalam ze może to ma jakiś zamierzony cel i byłam troszke ze tak powiem zaintrygowana :) :) :) a tu taki banalny powód :) :) hehe
 
reklama
nefka, każde dziecko rozwija się w swoim tempie, Franiu ma jeszcze dużo czasu żeby obroty wyćwiczyć
Kitki, z tymi ubrankami to jest tak, że każda firma ma inną rozmiarówkę - np. body z H&M są o rozmiar do przodu, tzn. 62 są takie akurat na dziecko o "wzroście" 68... także trudno porównywać wielkość dziecka po tych ubrankach - na pewno waga jest bardziej adekwatna, ja wiem, że moja Jula jest długa (69) i chuda (6150) ;-)
 
no widzicie, ja też kiedyś chciałam taki osobny wątek do wagi założyć - to mi go połączono z wątkiem "jak rosną i rozwijają się nasze maluszki" :-( ;-)

Jula na 4 miesiące i 3 dni waży 6150, mierzy 69cm
 
ja też w sumie nie zauważyłam. włosy ok, może trochę wypadaja ale nie jakoś bardzo... a zębów nie sprawdzałam, ale wydaje mi się , że ok
 
reklama
U mnie włosy ok, zęby też pod względem próchnicy, natomiast mam odwapnienia przy szyjkach, więc dentystka zaleciła dużo, dużo nabiału, głównie orzechy. Ale orzechów nie mogę, bo po nich Romusia wysypuje.
Dziewczyny, ile razy w nocy Wasze dzieciaczki budzą sie na karmienie? Romek ma kryzys, było fajnie, ostatnie karmienie przed snem ok 21-22, a potem budził się tak 2-3, a potem 6-7, a teraz, od kilku dni budzi się 24, 1:30, 3, 4:30, 6... Nie wiem co się dzieje, może to przez te upały i chce mu się nie tyle jeść co pić? Martwię się:-(
 
Do góry