reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Szymon 3 miesiące i 2 tygodnie-ważyłam go w ubraniu i pampersie-8600g, nie wiem ile mierzy-ale zakładamy body-74 cm
 
reklama
Kitki, z tymi ubrankami to jest tak, że każda firma ma inną rozmiarówkę - np. body z H&M są o rozmiar do przodu, tzn. 62 są takie akurat na dziecko o "wzroście" 68... także trudno porównywać wielkość dziecka po tych ubrankach - na pewno waga jest bardziej adekwatna, ja wiem, że moja Jula jest długa (69) i chuda (6150) ;-)

Wiem wiem ze co firma to inna rozmiarówka:tak: Jesli Twoja Jula ma 69 cm to moja Nadia chyba nie ma wiecej bo na fotkach to Jula wydaje mi sie dłuższa od Nadii, może też dlatego że jest szczuplejsza od mojej kluski;-) ale juz na pewno Jula ma dłuższe nózki, wyglada juz jak taka mała pannica - super:tak:
 
Justyna, ja tak miałam z Krzysiem - spał już ładnie w nocy, a gdy poszłam do pracy (miał 10 miesięcy), to musiał sobie nadrobić brak Mamy i wrócił do 2 karmień nocnych.
A Romek po kolejnej nocy z budzeniem się o 1:30, 4, 5:30.:baffled:
 
Kitki, długa jest ta moja Jula bardzo, nawet wydaje mi się, że dłuższa od Niki w tym samym czasie - jak ją karmię siedząc to dopiero dobrze widać, głowa przy cycku, nogi dyndają ;-) a ja przecież wysoka jestem, więc trochę miejsca mam ;-)

Jula odwraca się na brzuszek tylko przez prawe ramię - przez lewe nie umie, nie wiem czemu... no i z brzuszka na plecy też nie potrafi, a to niby łatwiejsze
 
Vinniki, ja dzisiaj 23.30, 2, 4 - od 4 do 6 to taka drzemka właściwie z wierceniem, kręceniem, nawet na brzuszek przez sen próbowała się przewrócić - cyc ok. 6, potem sen do 7.30 i koniec spania... potem znowu cyc, ok. 9.30 znowu pocycała i zasnęła na godzinkę... teraz siedzi na leżaczku i męczy zabawki ;-)
 
yyyyyy....... to ja nic nie chce mówić. Zu starsza od Szymona a waży... 5290 - w ubiegłą środę...Kruszynka moja ledwo wyrosła z rozmiaru 56...a nie zdążyłam dobrze nacieszyć się 62 a już chyba wyrastamy... Zuzia szybciej rośnie niż przybiera. teraz w środę pójdę ją zmierzyć i zważyć. niektóre 62 jeszcze wchodzą ae na wcisk...:-p a 68 nie mam tu żadnego więc się dziewczyna musi pomęczyć:-D
 
Gabrysia regularnie codziennie robiła kupkę. Ostatnio miała małą zawiechę i nie robiła 3 dni, a jak dziś zrobiła to nie dosyć że mega ilość to jeszcze takie cuchnące że szok!

Ciągle paluszki do buzi pcha, zaśliniona po pas, marudna. W dzień drzemkę 15 min sobie zrobiła i ani myśli odpoczywać. A jak na złość M. dziś na służbie i sama muszę sobie radzić do wieczora i przez noc.
 
reklama
Do góry