reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Z ciaglymi obrotami z pleckow na brzusio-to samo u nas:-D
dane z dzis: waga 7700 w ubranku (tylko body+pampek),68 cm,obwod glowki 42 cm,obwod klatki 42 cm.
 
dziewczyny zakładam nowy wątek bo na marcu się gubię:sorry2:

dziś stanęłam z Wojtkiem na wadze i szczęka mi opadła, bo młody waży już 10kg :szok::szok::szok::szok: nie mieści mi się już na siatce centylowej :dry:

ile ważą wasze dzieciaczki?
 
Ola ruchliwe dziecko to zdrowe dziecko !! ;)))

Avanti szybki ten Twoj synus ;) Jeszcze troche i lozeczo bedziesz musiala opuscic ;D

Kitki jeszcze sie nauczy przewracac z brzuszk na plecy:tak: ma czas. ale super ze z pleckow na brzuszek sie tak ladnie obraca:-)

Sara jeszcze troche i bedzie 8kg :-D masz co dzwigac:tak: chociaz ja narzekac tez nie moge.. hehhe dawno sie nie wazylismy ale cos czuje ze przed 7 kg jestesmy:-p
 
Ostatnia edycja:
Z ciaglymi obrotami z pleckow na brzusio-to samo u nas:-D
dane z dzis: waga 7700 w ubranku (tylko body+pampek),68 cm,obwod glowki 42 cm,obwod klatki 42 cm.

slicznie Julitka rośnie:tak: a moja Nadia ja goni:-D w ubiegłym tyg. 7300 na golaska, główka i klatka jak u Juli - 42;-) tylko jak juz pisałam u nas nie mierza:-( ale ubranka to 74 i niektóre 80 (ale to tylko body)
Tak wiec kochana dobrze wiem co tzn. dzwigac takie cieżary;-) słodkie cieżary:tak::tak:
 
reklama
jejku wasze dzieciaczki tak dużo już potrafią a ja mam wrażenie ze franiu wcale się nie nie rozwijają :dry:
to przez to że nienawidzi leżeć na brzuszku i obroty opanuje chyba dopiero za rok :zawstydzona/y:a podnoszenie główki to chyba za 2 lata kurde... :angry:
kładę go bo brzuszku pomimo wielkiego sprzeciwu ale on leży "jak żaba" i nie w głowie mu ćwiczenie mięśni :no:
choć trzyma już grzechotkę w rączce i przekłada z jednej do drugiej, no i namolnie próbuje siedzieć :confused:
i waży 6360 g
 
Do góry