reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Jasiek też się ostatnio jakims niejadkiem zrobił...:baffled:
W nocy o godz. 3 zjadł butelkę 130ml i do teraz nic nie jadł, nie chciał... teraz śpi, mam nadzieję, że jak się obudzi to wciągnie cała butlę.​
 
reklama
Ja tylko wpadam powiedziec ze u nas nic nowego i bede mniej na komoie w tym tyg bo maz ma nocki a ostatnio chodze wczesniej spac;-):-)
 
U nas tez problem z jedzeniem Alan zjada po 70ml i strasznie najedzony :baffled: ja też nie wiem co mam robić żeby więcej jadł :confused:
a dziś jak troszke przysnął to na śpiocha mu dawałam butle to wcinał :tak:
 
Wiecie co, mój Dominik odkąd zaczął przesypiać nocki, to jakoś mniej je. Do tej pory było dokładnie co 3 godzinki jedzonko, a teraz co 4 i je nawet mniejsze dawki:baffled:
 
Po paru dniach stwierdzam że z Natusiem jest dobrze - narazie i oby tak zostało je ładnie po około 800ml dziennie:tak: Jest mały problem z tzw zaciągnięciem flachy bo zanim zaciągnie do picia to czasami 1,5 godziny to trwa ale jak już zaciągnie to 210, a nawet 240 jednym duszkiem pociągnie:-D Wiec oby tak było:tak: tylko niestety jest pogorszenie skóry a jeszcze nic do jedzonka nie podaje:-:)baffled:
 
U nas chyba ida zeby:confused:
-mala przez kilka ostatnich dni jest strasznie marudna ni stad ni zowad zaczyna plakac,, czasami sie bawimy, ladnie sie smieje i nagle zaczyna plakac
-strasznie wklada raczki (paluszki) do buzi i sie slini
- kiedy bardzo placze lub marudzi masuje jej dzioselka i momentalnie sie uspokaja.. jak przestane spowrotem placze
-od kilku dni robi kilka razy dziennie kupe (wczesniej bylo 1 na 2 dni czasami jedna dziennie..)
-zel na dzioselka tez pomaga
-wszysto gryzie..:confused:
ciekawa jestem tylko czy szybko wybije sie zabek:baffled: bo slyszalam ze zabkowanie moze zaczac sie wczesnie ale zanim wyjdzie zabek to trwac moze nawet pare miesiecy:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Pomożcie mi bo nie wiem co robic
daje Nadii Bebilon1 + 1 miarke Bebilon2, chodzi o to ze Paweł pomylił wszystko i dał Nadii ok 6-8 miarek Bebilonu2 (nie wie ile bo wsypał wszystko co było w butelce nie odmierzajac:wściekła/y:) na 160ml wody:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nie dosc ze Bebilon2 zamiast 1 to jeszcze za mało wody w stosunku do proszku. Idiota debil:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no i mała chyba zaczyna juz bolec brzuszek bo raptownie zaczyna płakac (zjadła to o 17). Nie wiem co robic, boje sie ze później nie poradzi sobie z kupka. Jak myslicie, dac jej czopek aby szybciej zrobiła kupke???:confused: Z drugiej strony dzis juz robiła 2 wiec nie wiem czy to pomoze. Kurde zaczynam chyba panikowac;-):tak: a Pawła to zaraz .....:angry::angry::angry:
i jak ja mam wrocic do pracy jak on nie umie sie dzieckiem zajac, pewnie jego mamusia bedzie nie lepsza:angry:
 
Do góry