reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

kitki...zrób jej rumianku-na bolacy brzuszek powinien pomóc a dodatkowo rumianek pomaga rozluzniac kupki...i moze ciepła pieluszke jej na brzuszek poloz...
 
reklama
a adas ma zapalenie krtani....:(
pani dr powiedziała dzis ze w taka pogode to czeste u maluchów bo oddychaja przez usta i na zmiane ogrzewaja i chłodza gardło....na szczescie nie ma goraczki i jedyne co mam robic to nawilzac pokoj i dawac mu wiecej pic!
 
Kitki - po 1 nie panikuj - brzuch poboli i przestanie stało sie- następnym razem będzie bardziej uważał - jak coś sie będzie działo to jakas łagodną herbatke albo wode jej daj to łatwiej sie wypróżni - a mam pytanko czemu już z 2 mieszacie??

Aaa moja Ju znowu JE :) hiehihie tylko ze juz samego NANa i tak sie drze ze szok jak chce jeść :) i dobowo śliczniuchne wczoraj 840 dziś 810 :) :)
 
My juz pijemy mleko 2 a pieluchy mamy rozmiar 4 (7-16 kg:szok:).Myslalam ze beda za duze ale gdzie tam!Pojutrze mamy szczepienie,ciekawe ile panna wazy,ale przypuszczam ze w ubranku cos okolo 8 kg czyli z 7800 nago.
 
Ja tez daję tylko Bebilon1 - a dwójkę wprowadzę po 6 miesiącu.
Kitki, nie panikuj, czopka bym jeszcze nie dawała, dziewczyny dobrze radzą z tym rumiankiem.
Modroklejka - zdrówka dla Adasia!

Natalia je nieźle - ok. 730ml na dobę, z piciem nadal kiepsko. ALe niedługo skończy cztery miesiące i spróbujemy soczku jakiegoś.
 
a moja Zu ostatnio przeżuciła się na jedzenie po... 4 minuty. Dokłdnie z zegarkiem w ręku. idealne 4 minuty. Nie wiem czemu, na początku myślałam, e to przez upały - nie chce jej się jeść, ale nie wiem, upały się skończyły a ona 4 minuty a potem odwraca się a jak ją próbuję dostawić to sie złości... więc wychodzę z założenia, że chyba jej wystarcza. no i z posępów - moich:-D chyba przestałam sie tu przejmowac wszystkim :-D przestałam wszystko zapisywać i chyba na dobre mi to wychodzi. zastanawiam się tylko jak z tym karmieniem. czy może jej to wystarczać?? Wszyscy mi mówią, że jest starsza silniejsza i lepiej ciągnie więc może 4 minuty jej wystaczają...:confused:

a Zuzka jest rozkoszna. Zaczęła tak gadać, że jestem w szoku. Gada bez przerwy w zasadzie:-D jest rozkoszna. I zaczęła zaczepiać. tak wydaje mi się świadomie. śmieje się w głos. piszczy jak jej się cos nie podoba:-D mam takie dziecko...., że hej:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Justyna-co do jedzenia to mysle ze Zu tyle wystarcza,ona chyba nigdy jakos duzo nie jadla wiec pewnie taki typ.Hihi,co do gadania-poczekaj jak zacznie spiewac:-)No pewnie ze masz dziecko ze hej,a mialas kiedys jakies watpliwosci ze tak nie jest?:tak:
 
reklama
Pomożcie mi bo nie wiem co robic
daje Nadii Bebilon1 + 1 miarke Bebilon2, chodzi o to ze Paweł pomylił wszystko i dał Nadii ok 6-8 miarek Bebilonu2 (nie wie ile bo wsypał wszystko co było w butelce nie odmierzajac:wściekła/y:) na 160ml wody:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nie dosc ze Bebilon2 zamiast 1 to jeszcze za mało wody w stosunku do proszku. Idiota debil:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no i mała chyba zaczyna juz bolec brzuszek bo raptownie zaczyna płakac (zjadła to o 17). Nie wiem co robic, boje sie ze później nie poradzi sobie z kupka. Jak myslicie, dac jej czopek aby szybciej zrobiła kupke???:confused: Z drugiej strony dzis juz robiła 2 wiec nie wiem czy to pomoze. Kurde zaczynam chyba panikowac;-):tak: a Pawła to zaraz .....:angry::angry::angry:
i jak ja mam wrocic do pracy jak on nie umie sie dzieckiem zajac, pewnie jego mamusia bedzie nie lepsza:angry:

Kitki i jak malutka?
dzis malej dalabym tez wiecej wody do picia.
 
Do góry