reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Justyna 337 malej schodzi skorka tak???
To normalne,Szymkowi schodzila 2tyg albo dluzej juz nie pamietam,ja zawsze smarowalam oliwka.
Najbardziej mu schodzila na nozkach i raczkach na brzuszku troszeczke ale jednak.
U nas oliwka bambino pomogla:-)
 
reklama
kochane pomocy...

Zuzia ma jakąś taką dziwną skórkę... dbam o nią a ona się łuszczy. najpierw zauważyliśmy łuszczenie na stópkach i koło pieluszki a teraz ma też na brzuzku...:baffled: to jeszcze moje hormony z niej wychodzą (mała ma 10 dni) czy mam sie martwić??

to jest normalne :tak: mojej malej do tej pory troszke skorka schodzi ze stopek ;-)
no i schodzi jej jeszcze z czulka i to mnie denerwuje bo jak sie zalozy czapke to pozniej jeszcze bardziej to widac:baffled:

a na to polecam oliwke jonhsona w zelu:tak: wczesniej uzywalam oliwki nivea ale po niej Amelia miala jeszcze bardziej sucha skorke
 
Naszej małej też drży nóżka. Pediatra dała skierowanie do neurologa.

Mnie się wydaje że NAS neurolog też nie ominie .
Dziś byłam na spacerku i nic w w ózku się nie działo nic patrze nadal.
Oliwier uwielbia spać na brzuszku teraz akurat śpi w łóżeczku na brzuszku przekręca sobie głowę w obydwie strony.
Byłam na placu zabaw z trójeczką.
Ale się nalatałam do tego wiadomo pilnowanie wózka normalnie wysiadam obserwowałam kontem oka jak ludzie na mnie patrzeli. :-):-):-)
Zjedliśmy druga cxzęść obiadu i zaraz ubieramy się pod okno na podwórko na trochę .
Nic uciekam :-D
 
Tylko tzreba trzymac przycisk zeby laktator byl caly czas wlaczony.
jaki masz model bo u mnie nic nie trzeba trzymać.... sa 4 przyciski *włącz/wyłącz
*jeden zasysania mleka(standardowo "masuje" piersi dwie minuty i przełacza się na ściąganie mleka, jak mleko zacznie wypływać szybciej to przełacza się na odciąganie)
*dwa przyciski siły ssania-zmniejszanie i zwiększanie
ale niec nie trzeba trzymac
 
Dziewczyny a od kiedy witaminki dla dzidzi? polozna mowila ze od drugiego tygodnia, tylko nie wiem jak sie to liczy tzn.jesli hania zacznie drugi tydzien czy skonczy? i w jakiej postaci wy kupilyscie? mi mowila cos o kasulkach, ze mam dziecku do buzi wpychac :-/
Katka, nie wpychać dziecku, tylko otworzyć kapsułkę i wlać do buźki bezpośrednio te kropelki ;-)

a ja mam problem, bo Jula czasem bardzo ulewa - właściwie to puszcza pawia :baffled: wszystko ma zarzygane :no: nie wiem, co robić, zdarza się to co jakiś czas, nie codziennie... ale naprawdę mnie to martwi :-(
 
reklama
Czesc Dziewczynki:-)
Zaniedbalam forum strasznie ale caly wolny czas poswiecam Zuzi a jak nie jej to sprzatanie gotowanie itd..
Pisze bo generalnie zastanawiam sie co moge pic oprocz herbaty i wody.. Probowalam sok jablkowy rozcienczony ale niestety mala zaczol bolec brzuszek i pol nocy nieprzespanej:-( Dziewczynki doradzcie mi cos bo juz mam dosc moich napojow hehe moze sa jakies soki do rozcienczania albo cos..
 
Do góry