reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Czesc Mamuski:-)

Mam pytanko jak dlugo mozna przechowywac odciagniete mleczko? Dzisiaj w nocy dcigalam i dzisiaj od rana bo niestety jakies dalsze kanaliki mi sie zapchaly i mala tego nie jest w stanie sciagnac a jedziemy dzisiaj troche w dalsza podroz i chcialam je wziac ty;lko nie wiem czy nie jest za stare z nocy hehe cos kiedys slyszalam ze moze stac i stac ale nie mam pewnosci dlatego tez pytam was.. Pozdrawiamy serdecznie
 
reklama
mi połozna od laktacji mowiła ze sciagniete mleko bez lodówki moze stac do 8 godz a jesli w lodowce to do 5 dni, no chyba ze zamrozisz
 
Dzieki Kitki :-):-):-)

wlasnie sobie znalazlam na necie stronke i wszystko dokladnie opisane tylko zastanawiam sie w czym mam je mrozic szklanka chyba peknie kurde nie mam pojecia:-p
 
Firehead ja nie posiadam zadnego ale co do elektrycznych moge powiedziec jedynie tyle aby uwazac na nie bo mozna sobie rozkrecic niezle produkjce i w szpitalu puszczali nam filmy edukacyjne. elektryczne nal;ezy uzywac tylko w porozumieniu z pediatra bo mozna sie nabawic zapalenia. a co do recznego laktatora to bratowa miala jakies dosc drogie jednak nie byla zadowolona a sprawdzil sie jej najtanszy zakupiony w aptece za ok 40zł. ale kazdy cycek lubi co innego.

Te tanie nie mają często regulacji siły ssania... Wiec nikt nie jest w stanie sie wypowiedziec o tym laktatorze Baby ono? O tufi'm też słyszałam że przyzwoity.
 
no my juz wrocilismy,bylismy na dworku 3h,Szymek oczywiscie spal:-).
\Firehead nie kupuj laktatora BabyOno sa do D**y:no::no::no:.
Za mocna sila ssania(jest regulacja ale to nic nie daje) sutki chcialy mi przy tym odpasc wrrrr!!!!!!!!!!!!
Sara tez ma i tez nie jest zadowolona.
Jak mialam problem z moimi piersiami to kolezanka mi pozyczyla Medeli elektryczny i ten moge polecic z czystym sumieniem.
Ciagnie prawie jak dzidzia nie czuc bolu itp.itd.

Szymus pieknie zjadl,mam nadzieje ze juz dzis nie bedzie go bolal brzuszek
 
Nie chcę zapeszać, ale te dziwne bóle jak narazie się nie powtórzyły od tego feralnego wieczora. Zachodzę w głowę co takiego mogłam zjeść, bo nie sadzę, że to wina mleka modyfikowanego (przecież je codziennie). Czy to możliwe że kukurydza z puszki narobiła takiego zamieszania?? Zjadłam może ze 4 łyżeczki :-(
 
EVE ja się położnej na wizycie spytałam czy mogę jeść w małych ilościach sałatkę warzywną, i mi powiedziała że nie mogę jeść kukurydzy, groszku i majonezu. Ale nie wiem czy taka mała ilość mogła zaszkodzić.
 
EVE81 Mi też pielęgniarka noworotkowa powiedziała że kukurydza i groszek nie jet wskazana więc może ta kukurydza tak nie posmakowała twojemu maluszkowi:-):-):-)
 
reklama
Ja posiadam laktator baby ono i mam mieszane odczucia co do niego. Na początku mnie tak brodawki po nim bolały że szok :szok: teraz już się chyba przyzwyczaiły i ustawiam mniejszą moc i jest dużo lepiej. Przycisku push używam dosyć często kiedy właśnie chce mi wciągnąć sutki :-D.
 
Do góry