reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Szymek jak jest bardzo glodny to tez tak pije jak bym juz mu miala nie dac wiecej.
Glodomor straszmy.Jak nie jest zbyt glodny to pije wolniej.
Czasami ma cala brode w mleku:-D:-D:-D

Kasillka ja tez daje Bebilon 1 i przewaznie wieczorem np.wczoraj jadl i jadl nie mogl sie najesc.
Przed snem moze gromadzi na noc,dzis spal 5godzin i 45min(od 22:30 do 4:15) albo rzeczywiscie sie nie najada:sorry:.

Mam bebiko,dawalam mu na poczatku ale strasznie ulewal.
 
reklama
Kasillka ja jednak wole Bebilon niech jje wiecej i czesciej ale niech nie ulewa,bo tpo yum Bebiko to strasznie tak na bardzo zolto o ile pamietam wrrrrr.
Ja narazie nie bede zmieniala.
musze teraz sprawdzic od kiedy mozna podawac Bebilon 2,kolezanka mi mowila ze tez od urodzenia:confused: ale nie wiem,jakos jeszcze nie sprawdzilam.
 
Nie wiedzialam ze po Bebiku moze dziecko tak ulewac :-( a ja wczoraj kupiłam 4 opakowania na próbę. w sobote kończy NAN HA i przejde wlasnie na Bebiko HA. pani w aptece mowila ze nie mozna dziecku czesto zmieniac mleka jak poprosilam o "jakies" HA powiedziala ze nie moze byc jakies tylko taki ejak jadal dotąd. Juz sama nie wiem...
 
Dziewczyny ja cierpie na chroniczny brak czasu z powodu GOŚCI-jeszcze jutro beda i jak na ten tydzien koniec to moze odzyje.Next week bede miala 2 wizyty-ale to moje przyjaciolki wiec troche inaczej niz z rodzinka bo nie ma to jak babskie ploty no nie?

Napisalyscie b.duzo-nie jestem w stanie tego teraz przeczytac i poodpowiadac,moze 2 rzeczy ktore mi w oko wpadly:
Madzik widze ze pytalas o szczepienia-mala poza WZW szpitalnym tuz po urodzeniu,miala juz WZW tu w przychodni w 1 polowie marca a 8 kwietnia idziemy na szczepionke 5w1.
Justyna moja mala nie ulewa po Bebiko bardziej niz zwykle.Ale dzis byla polozna i uznala ze ona jest za tym by stosowac jednak ten Nutramigen-nie wiem co robic,poczekam do 8 kwietnia i zapytam ostatecznie pediatre czy nutramigen jest w koncu niezbedny czy nie.

A tak to mala dosc grzeczna( noc OK,w dzien nieco gorzej-pewnie jest goscmi rozdrazniona...),coraz czesciej sie usmiecha.
A mnie sie pogorszylo z cewka i pecherzem-od dzis biore antybiotyk-jednak:baffled:
Tylko kiedy ja mam wyzdrowiec i wylezec te goraczke jak goscie ciagle sa.

Buziaki i do piatku kiedy to bede miala wiecej czasu pwnie na forum:-)
 
Moja Patuś pije Bebiko 1 i jak na razie za bardzo jej się nie ulewa. Dzisiaj nie spała od 15 do 19:szok: tzn. robiła sobie jakieś drzemki jak ją przystawiłam do piersi ale tak to była u mnie na rączkach lub leżała obok mnie na łóżku. He he a ja mówiłam że ona nie bedzie rozpieszczana :-p. Od 11 do 13 spała z dziadkiem na dole na kanapie he he zrobiłam zdjęcie, takie to było słodkie ;-).
 
Sara jak miło że akurat ja Ci wpadlam w oko ;-) Przykro mi co do antybiotyków. w takim przypadku mysle ze nikt nie odbierze tego za nietakt jak odwolasz wizyty i powiesz ze jestes niedysponowana i chcesz troche spokoju i wolnosci. w koncu to cewka moczowa i to jednak doskwiera bólem. Nie ma co sie wstydzić. BABO! :-D

Co do uśmiechu to mój Olek dzisiaj pierwszy raz szczerze sie rozesmiał jak sie z nim wygłupiałam i tak mnie to rozczuliło :-) słodziaśne te usmiechy maluchów są.
 
Sara bidulko wspolczuje zapalenia pecherza,a gosci wez i pogon.
Mam nadzieje ze nie sa tacy jak moi wczoraj:no::-p.

Szymek zasnal pol godziny temu ciekawa jak bedzie noc:angry:
 
Ewelcia oby jak najdłuzsza dla Ciebie :)
My wlasnie po kąpieli. Mały nakarmiony i w pieleszach grzecznie a matka idzie teraz spac i mam nadzieje do 5 pospac.

Dobranoc Kobiety.
 
reklama
noc byla ok.
maly spal pol godziny potem wstal i szalal do 22:45az zasnal i wstal o 4:30 i po 7 teraz tez spi.
A ja mam nowy problem-mianowicie-moj zarlok nie chce jesc!!!!!!!!!!!:baffled:
wczoraj obudzil sie o 20 po 35minutowej drzemce i do 22:45 prawie nic nie zjadl(moze z 20ml) ,a znajac jego napewno byl glodny,nawet wpychal paluchy do buzi.
Jak sie obudzil o 4:30 to zjadl 60ml gdzie pporezdniej nocy o prawie o tej samej godzinie 120ml,obudzil sie po 7 zrobilam mu 90ml a on tylko usta umoczyl i spi:szok::baffled::crazy:.
Jak wlozylam mu smoczka to przestawal plakac,a jak dawalam butle to sie krzywil,krzyczal i plakal.
wczoraj jak jadl to slyszalam jak by mu sie tak w brzuszku "przelewalo" tak dosc bardzo-moze cos go boli jak jje,albo juz sama nie wiem:crazy:.
Nie wiem czy mam sie umawiac na wizyte u lekarza czy sie wstrzymac do jutra i obserwowac???:crazy:
 
Do góry