reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ewelcia - dokładnie tak jak piszesz:-D a do tego jeszcze jak to kupsko smierdzi;-)
Własnie tak sie zastanawiam czy nie kupic wiekszych rozmiarowo pampków i zakładac je po podaniu marchwianki :-D:-D:-Dheh ale pewnie miała by je az po pachy:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
chyba takie maski gazowe jak kiedys na przysposobieniu obronnym pokazywali:-D

ja tez zakładam 2:tak:
Niech te maski cholera wezmie!!!!!!!
Pamietam ze jak zalozylam ta maske i wciagnelam powietrze do siebie i cos w niej bylo,tak sie zaczelam krztusic ze szok,potem wymiotowac mi sie chcialo.
Nie moglam sie spytac czy moge wyjsc bo PO mielismy z dyrektorem i on nikogo nie wypuszczal.
Tak mnie mdlilo ze oplulam grzejnik na lekcji w klasie:-D:-D:-D
 
madzik, co do bluzek ja mam jedną z H&M specjalną do karmienia ale poza tym, to po prostu podnosiłam bluzkę do góry a zakrywałam się pieluszką np. jak karmiłam gdzieś "na widoku" żeby nie było widać brzucha ani cyca :tak:

może zadam głupie pytanie - co to jest ta marchwianka?:confused:
 
Dziewczyny a o ile powiekszył sie obwód głowki waszych dzieci,bo mojej małej o prawie 3 cm a jutro ma 5 tyg. i nie wiem czy to nie za dużo.
 
sara i ewelcia dzięki za odpowiedź :tak:
nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę że marchwianki wam a raczej waszym dziecią pomogły i kupska piękne są:-):-):-)co do dzieci karmionych cycem jak mają koleczki można podać taką marchwiankę do picia.
Bylismy dzisiaj u pediatry na ważeniu mała przybrała pół kilo w 15 dni to podobno dobrze na samej piersi więc jestem szczęsliwa bo wczesniej myslałam ze sie nie najada ale widocznie najada się skoro panna rosnie,a te cyrki w nocy to pewnie przez kolki ;-)
 
reklama
Ola ja też nie wiedziałam dopiero na forum przeczytałam parę stron wczesniej że marchwianka to wywar z marchewek i na tym wywarze robi się mleko.;-)
 
Do góry