reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Mamusia,Juli spi z nami w sypialni ale tylko w swoim lozeczku-nie robie wyjatkow i tu twarda jestem."Loze malzenskie" nalezy do mnie i do meza,dzidzia ma swoje lozeczko i kropka.:-D
 
reklama
avanti ja podaję jedną kapsułkę codziennie witaminy k i d3.
Karmię tylko piersią .
Nie wiem jakie masz witaminy czy te w kapsułkach czy w kropelkach.
Nie jesteś sama co ma nocnego marka.
Mój też dziś całą noc spał z nami .
On ma nocne uczulenie na łóżeczko tak ja to nazwałam.
W nocy żadną siłą nie chce tam spać .
Przenosimy go na śpiąco a ten cwaniak się i tak obudzi i płacze budzi dziewczynki i muszę go zabrać do siebie.
Dziś była położna i powiedziałam jej o tym.
Mówiła że czasem tak jest że dzieci potrzebuja zapachu matki i chcą być z nią.Zazwyczaj tak dzieje się w nocy to tak jak u nas.
Teraz mój kochany nocny marek smacznie śpi w łóżeczku oczywiście bo jest dzień .
Nic nie zrobię musimy to przeczekać.
Tylko się boję że się tak nauczy.
Może wy macie podobny problem i jakieś pomysły na niego.
Czy wasze dzieci śpią z wami w pokoju czy w osobnym?

no właśnie mamusia u mnie to samo mały w dzień ładnie śpi w łóżeczku ale ze mną w pokoju a w nocy daje koncerty i też go biorę do siebie do łóżka bo wtedy troszkę się uspokaja :tak: cwaniaczek jeden :-D
a co do witK to właśnie będe musiała wysłać męża do apteki i nie wiem jaką ma kupic która jest lepsza poradźcie mi...:sorry2:
 
Sara masz racje ze brak sexu zle wplywa na czlowieka.
Lezysz kolo meza i co i nie mozesz nic zrobic:rofl2:bo jeszcze za wczesnie.
Ale co tam ja tez sie pochwale u nas juz bylo 2razy,nie mialam oporow bylo.............
Czuje sie dobrze nic mnie tam na "dole"nie boli nie krwawie nie plamie to co ze bede zalowac:-).
I tak mnie tu zaden gin nie zbada tylko mam miec cytologie w piatek za tydzien,i tyle
 
Ewelcia zazdroszcze ze Szymus tak sie usmiecha pieknie do was!
Julitka po tym jak sie usmiechnela kilka dni temu do mnie to teraz jakos nie chce powtorzyc,szkoda!
 
ewelcia marchwianki robisz tak w twoim przypadku karmienie sztuczne gotujesz w garnuszku ze 3 marchewki najlepiej beznawozowe do miękosci ok 45 minut az woda zrobi się żółta wywalasz marchewkę a na tej wodzie robisz mleko tak samo jak na zwykłej przegotowanej to tyle acha na 3duże marchewki ok 1,5 litra wody :-)
 
wielkie dzieki:-)
jak dzis bedzie powtorka z rozrywki to ugotuje te marchewki.
a jak czesto sie to podaje,chodzi mi czy kazde karmienie i ile dni???
 
od porodu mam wielkiego hemoroida i siedzieć nie mogę.... więc nie jest fajnie .... o seksie nawet nie myślę :baffled:
czy macie problem z wypróżnianiem? - bo u mnie katastrofa - dzisiaj użyłam lewatywy i byłoby ok ale dostałam silnego krwotoku - jak nie urok to....

Polecam czopki glicerynowe, a na hemorojdy maść - Posterisan z aplikatorem - położna mi poleciła w szptalu i bardzo mi pomogła:sorry2::tak: - jest bez recepty:-)

Mam pytanie czy wasze dzidzie spia jeszcze w rozkach???
Ja mysle ze chyba musze zrezygnowac z rozka,tylko go nim prztkrywac,on strasznie nie lubi w nim spac jak czuje ze go zapinam w nim to sie budzi a jak go poloze na boku to on zupelnie z niego wypada.
Nie wiem czy mu pozwolic jeszcze spac w nim???

Już za duży na rożek! Rożek używa się do drugiego tygodnia- 1 miesiąca raczej nie dłużej... Mój maly też już w rożku nie chce bo nogami nie może machać jak kupę wali :-p:-p;-)

laktacja-dziewczyny czy wam po kapieli tez tak melko z cyckow kapie?Juz pomijam ochlapane plytki w lazience,ale manuje sie cenny pokarm!Moje cycki bardzo na cieplo reaguja-termofor lub ciepla kapiel i potok normalnie...
dieta laktacyjna-jem wszystko prawie gdyz w ciazy tez wszystko jadlam.Oczywiscie nie jem nastepujacych alergenow:czekolada,cytrusy,orzeszki oraz potraw wzdymajacych (kapusta itp) a takze smazonych.Ogolnie zarelko gotowane i lekkostrawne.Mleko i przetwory mleczne jak najbardziej pije mniam:tak:

(...)

Jakie metody antykoncepcji planujecie?Bo my narazie na gumkach jestesmy ale dostalam od ginki recepte na Cerazette-tabletki dla mam karmiacych ktore rzadko karmia.Z tym ze ja nie karmie jeszcze na tyle rzadko zeby te tabsy wcinac,wrecz chcialabym karmic min.do 4-5 mca zycia poki pokarm mam.


Też jadłam wszystko w ciąży i niestety odmlecznych nie mogę, owoców pestkowych nie mogę i nie wiem czy nie mamy skazy białkowej lub nietolerancji laktozy :(
Ja przyjmowałam Cerazette od 6 tyg po porodzie i karmiłam do 6 miesiąca.


eh a seksu zazdroszczę!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Firehead kurde dzieki bo wlasnie sie tak zastanawialam czy w rozku jeszcze ma byc czy nie.
Teraz nie wiem czy kupic mu jakis spiworek do spania czy go przykrywac kolderka:confused:kolderka chyba za duza:crazy:.
Co o tym myslicie???
Co polecacie,mamuski???
 
Do góry