reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ewelcia ja z cora zrobilam tak,zrezygnowalam z rozka dosc szybko(jakos nie lubilam krepowac malucha),kupilam spiworki-sprawdzily sie rewelacjnie a na drzemki pozniej zrobilam tak:do poszewki na kolderke wsadzilam cienki kocyk;-).Kolderka to za ciepla i niebezpiecznie mi sie wydawalo..ze moze sie udusic albo cos.Takze po rozku byly spiworki a od jakiegos 8 miesiaca ten moj patent(warunkiem jest stala temperatura w domu).
Pisalas rowniez ze nie bedziesz badana ginekologicznie,u mnie to badanie po cc robi lekarz rodzinny na rejonie (normalnie tak jak ginek) plus cytologia itd...
 
reklama
Ide do GP(Polka) za tydzien w czwartek z malym.Ona mnie nie bedzie badac,moze tylko obejrzy jak sie szwy wygoily i tyle.
Wymaz z pochwy pobiera pielegniarka,na normalnym lozku:-),jak pobiera to zakrywa mnie od pasa prawie do kolan kocem i po omacku prawie ze bierze:szok::szok::szok::-D:-D:-DNormalnie TOP SEKRET.
Cytologie mam w piatek o 15:20 a wizyte u lekarza w czwartek o 11:10 w jednym dniu nie dalo rady,teraz m bedzie musial sie urwac dwa dni z pracy na troche
 
Dziewczynki widze ze jestescie za tym zeby juz nie uzywac rozka.Wrzucilam go do prania i wyjelam spiworek.Troche jest duzy bo rozmiar na 70 cm:-D no ale bedzie miala wiekszy zakres ruchu w nim julita niz w rozku,tyle ze dosc cienki ten spiworek jest.Ja tez do tej malej kolderki wlozylam kocyk:tak: A kolderka jest mala bo ja wlasnie zmierzylam,ma 80 cm*55 cm + falbanki naookolo.
USG bioderek-wyszlo dobrze:tak:Opis jest b.skomplikowany, m.in. ze:
"kostny strop panewki-prawidlowy, biodra -stabilne, jądra kostnienia-brak" itp:-D
Ale jest problem z kolejna zielona kupa jaka dzis juli zrobila(dobrze ze nie podczas usg bioderek:-D).Poniewaz idzie weekend to jutro zabieram juli do pediatry na rejon,niech cos poradza.Wprawdzie wyczytalam ze zielone kupy moga tez byc od mleka NAN HA bo zawiera sporo zelaza a ona coraz wiecej ciagnie tego mleka ale wole to sprawdzic.
Mnie ginka mowila ze Cerazette dopiero jak bede rzadziej karmic,bo narazie karmie okolo 4 razy na dobe-to jej zdaniem za duzo jeszcze zeby brac te tabsy.
 
Dziś byliśmy na usg bioderek narazie oki przy okazji pani doktor zważyła Oliwierka i przytył 600 g w 2 tygodnie.
Powiedziała że bardzo fajnie przybrał i to tylko na piersi.
Teraz waży 3600 g.:tak:
 
dziewczyny, a moze dopiszecie tez ile waga Waszych dzieciaczków na usg wskazywała?U mnie teraz jest niby 3800 a ile wyjdzie faktycznie okaze sie przy porodzie.
 
Sara wlasnie ciekawa bylam jak o jest z tym Cerazette,u mnie poprzednio po 9 tygodniach od urodzenia malej lekarka dala tabsy,sciagalam mleko dwa razy na dobe(bo wiecej nie mialam;-)).Strasznie po nich plamilam:-(,a najdziwniejsze to dla mnie bylo to ze ich sie nie przerywa,tak jak tych dwuskladnikowych.
Teraz myslalam o implancie wszczepianym pod skore,ale tez sie nasluchalam ze organizm pozniej fiksuje,sa plamienia ,dlugie miesiaczki itp...az czlowiek baranieje od tego co jest lepsze:confused:.
Kocyk to dobry pomysl na lato, a spiworek to ja tez mam pierwszy na jakies 70cm,ale co tam;-),przeciez dzidzi dorosnie a bedzie miec wiecej miejsca do machania nozkami:-D.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A myslala ktoras o spirali???
Pytam z ciekawosci.
Ja po tabletkach mam zero ochoty na co kolwiek.....czasami mnie najdzie:crazy:
 
Do góry