reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
marlena a to się nie przyjeło czy źle się wkłuła? bo mojej kuzynce kiedyś w kość się wkłuła jak była maleńka i też miała kulkę pod skórą :/
 
no ten wątek może być super:)

my się bawimy w wiewióreczkę. tzn mała trzyma mnie za ręce i wchodzi po mnie aż stópkami wejdzie na samą gór ę, i ja mówię wchodzi wiewióreczka, wchodzi wiewióreczka... a jak dojdzie na górę t łapię ją i mocno przytulam i otrzasam jak drzewo z liści:)
czasem jak dojdzie na górę to robi fikołka. ze dwa trzy razy a potem ma dosy ć...
 
aha to chyba lepiej jakby mu to znikło, ważne że nic się tam nie dzieje z tym, bo Kuba po gruźlicy miał ropę i to się przenosiło po rączce w różne miejsca :/ ale już na szczęście mu to zeszło.

Kitki u nas to szczepienie jest na szczęście w jednej igle, bo bym chyba nie przeżyła jakby go 3 razy mieli kłuć, a on by płakał :/
 
Oo, Justyna, to jest super zabawa! W moim przypadku odpada, bo po brzuchu mi tadek wchodził nie będzie, ale podpowiem tatusiowi, że tak się mogą bawic:tak:
 
Julita rosnie jak na drozdzach.

- waga 12,2 kg
- wzrost 88 cm
- mamy juz WSZYTSKIE 20 zebow

Co do postepow w mowie,to bardzo bym sie chciala pochwalic ale za szczegolnie nie moge niestety.Nadal nie laczy wyrazow w zdania,i od miesiaca nie ma jakichs gigantycznych postepow.Czasem powie cos na ksztalt zdania ale pomiedzy wyrazami jest krotka przerwa (np daj dzidzi=daj Julitce) wiec nie zaliczam tego jako zdanie.W swojej grupie zlobkowej gada w sumie najwiecej poza 1 chlopcem (chlopcem! a mowia ze dziewczynki mowia wczesniej) ktory mowi zdaniami calymi,liczy (juli do 3 tez umie;) itp.(ale rozebrac sie sam nie umie,jesc nie umie az te babki zlobkowe troche kpia ze rodzicom kolejnosc usamodzielniania dziecka sie pomylila) ale po 1sze gada glownie po swojemu a po 2gie jest jedna z najstarszych ( w jej grupie najstarsze dziecko jest ze stycznia a najmlodsze z czerwca).Wiekszosc dzieci w jej grupie to milczki-nie mowia wogole nawet po swojemu,po prostu milcza.
Mysle z jednak Julita jest z tych poznomowiacych,rodzina meza krakala,krakala az wykrakala.Pogadamy jak bedzie miec 3 lata,szkoda.Chcialabym wiedziec co tam w zlobku na odzien slychac ale nic sie od niej nie dowiem,no moze to czy jadla i spala.
 
Wczoraj Mlody usłyszał jak Tomek krzyknął CHOLERA! i cały dzień chodził: cholela cholela.......:szok::szok::szok:

A moja mama wykrzyknęła : "O BOŻE" jak Szymon wlazł sam na taboret i się bujał i teraz Szymon jak coś zrobi (dobrze czy nie dobrze-nieważne) to wykrzykuje : " O Bozieee";-)


A co jest najśmieszniejsze zaczyna rozpoznawać bajki na Mini Mini NAJBARDZIEJ KOCHA:
1. Małgosia i buciki-wtedy woła : Gosia!!! bardzo wyraźnie
2. Noddy w krainie zabawek- woła- Nodi
3. Ola i jej zoo- woła oczywiście OLA!!!
4 no i ulica sezamkowa- woła-Emo czyli Elmo :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Gratki dla Szymka
A do mnie przed chwilą zadzwoniła teściowa i informacją, że Zoska zawałała ee, poleciała po nocnik, babcia ja wtedy szybko posadziła i młoda nasikała, wiadomo ze jedna jaskólka nie czyni wiosny, ale zawsze jakis postęp, alez jestem z niej dumna :-)
 
reklama
Do góry