reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

No i dzis od rana w pieluszce i juz 2 kupy były - chyba sie odblokował Tadek po nocnikowym stresie:-D Jednak to bylo to, tak wiec sie utwierdzilam, ze jeszcze nie pora.
 
reklama
moonik-pewnie, nie ma co Tadka stresować na zapas, bo jeszcze jakieś zaparcia będzie miał, i nocniczek będzie mu się z czym złym kojarzył i skutek będzie odwrotny...chyba wszystko w swoim czasie, nie ma co na siłę przyspieszać.

Wiadomo jeśli dziecko samo woła to tylko pogratulować i się cieszyć!!!
 
Wielkie gratulacje dla Adusi:tak::tak::tak:
U nas nawet prób niema,młoda dalej boi się nocnika pokazuje że tam się robi siusiu i fujfuj ale na tym końce,mamy tez nakładkę na kibelek i tez nic,widocznie jeszcze nie czas na nas
 
Dokłądnie jeśli dziecko woła o wielkie gratulacje - widać już dorosło do nocnikowania.
Gosia jest na tym samym etapie co kiedyś. Przynosi nocnik z łazienki chętnie na niego siada (sadza nawet lale), mówi "sisi" ostatnio nawet pojękuje jak na kupkę. ALe nie czai co to jest sisi czy kupa. Jak zrobi w pieluszkę to wcale tego nie sygnalizuję, nawet kupa jej nie przeszkadza ....
 
Magdalenka - Ada tak nocnik z 2 tygodnie nosiła i teraz zaczęła wołać. Może i Gosia niedługo będzie. Ja jeszcze nie ściągam Adzie pieluchy, nie mam ochoty zmieniać co chwilę ubrań. Poprostu jak zawoła to ją wysadzam. Dziś robiłam coś w kuchni i ona przychodzi do mnie i siku. Ja nie mogłam oderwać się i mówię zaraz, a ona stoi obok mnie i się drze siku, siku, tupie nogami, więc musiałam po ten nocnik biec :)))
 
U nas znowu jaja :)

Pytam Szymona
-ja- " jak się nazywasz chłopczyku???"
-o on :" Kuba"
-ja ; "co, kuba???"
-on : "nieee Sima"


taki mały a już kombinuje i sobie żarty ze starych robi
 
oj tak Karolcia świetnie mu wychodzi np: " Siooo ić obie" czyli idź sobie!!!

a dzisiaj powiedział Sonia, Gosia, Kuba-tak wyraźnie-jak dorosły :)


i smiesznie mówi noc-nioć :)
 
reklama
a moje dziecie nadal nie powtarza za mną słów, z dźwiękonaśladowczych powtórzy chyba wszystko, ale z normalnymi słowami nie idzie mu, mówi proste słowa dwusylabowe, ale nie powie domek czy czapka ;] jak tak na niego patrzę to wydaje mi się, że jego gębusia nie jest jeszcze gotowa do mówienia ;|

ATsonia chwali się Szymkowi, że mówi Kuba :-D:-D
 
Do góry