reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

no ja mam podobnie - chociaż czasem częściej nawet karmię, w nocy 3-4 razy, w dzień też często, bo uparciuch jeść nie chce... dzisiaj jest w przedszkolu, więc może chociaż przedpołudniowe karmienie uda się wyeliminować na razie :sorry2:
 
reklama
carolin, ostatnio ktoś pisał chyba na wątku głównym o takim problemie - ale szczerze mówiąc ja nigdy wcześniej o tym nie słyszałam :shocked2:
 
dziewczyny bez przesady, owszem Zoska jest szybko jarząca, ale do gieniuszu jej daleko. Tak napawdę duzo zawdzięczam teściowej, która w opiekę nad Zosią wkłada mnóstwo pracy, one nie siedza bezczynnie, ciągle ją czymś zajmuje, duzo z nia "rozmawia", uczy, pokazuje, czyta jej książeczki w sumie nie zajmuje się niczym innym tylko nią. Siada na podłogę razem z nia i się bawią. Wszystko to co Zosia umie to tylko zasługa babci, nigdy się nie zdarzyło zeby babacia przy niej oglądała telewizję, albo puszczała jej bajki. Babcia się tez dokształac i czyta książki nt opieki, rozwoju dzieci, przegląda strony internetowe z których czerpie pomysły jak się bawic mądrze z dzieckiem, o gotowaniu dla niej przysmaków to juz nie wspomnę, babcia jest the best
 
Carolin ja tylko czytałam że taka przypadłość często zdarza się u dzieci z astmą albo alergią, ale też nie koniecznie. Podobno jak nawet się raz usunie problem to lubi ok często powracać mimo starań. I podobno trzeba robić badania moczu często, bo jak jest dużo leukocytów to częściej się ten problem zdarza, ale pewnie lekarz wszystko Ci to dokładanie wytłumaczy, mam nadzieję, że mała nie będzie miała nawrotów z tym zarastaniem, bo to nic przyjemnego, a im starsze dziecko tym większy stres dla niego :-(
 
teściowa na medal :-D moja mama jak zostaje z Kubą to też dużo rozmawiają i robią dużo rzeczy razem, ale chyba mało która babcia dorówna tej jaką ma Zosia ;-)
 
Ivaz taka babcia to skarb:tak:

Dziewczyny a moja Martyna jak zawsze lubi siebie dopasować do dat,czesto robi cos nowego w daty nam znajome dziadka urodziny,moje imieniny itp.duzo tego było a dzisiaj chyba zaczyna chodzić :-):-):-):-):-):-):-):-)nie moge w to uwierzyć bo ona nawet sama do tej pory bardzo mało razy stała,robiła dosłownie pare kroczków a dzisiaj ciagle chcodzi od komody do ławy,od ławy do kuchni do stołu i tak cały czas coraz dłuzsze dystansy przyszła jak ją poprosiłam do mnie od ławy a miała spory kawałek szok szok szok jak tak będzie dreptac to do wieczora będzie już chodzic na całego :-):-):-):-)jej nie sadziłam że jej się to uda liczyłam ze jeszcze z miesiąc poczekam
 
reklama
Hej,

mo do Was takie pytanie, czy oglądacie telewizje przy swoich dzieciach?
Moi teściowie stwierdzili że dzieci nie powinny oglądać telewizji bo to zle na nich wpływa.
Jestem wkurzona bo nie dość że siedzimy cały dzień z dzieckiem w domu to jeszcze nie wolno nam nawet obejrzeć czegoś w telewizji.

Jestem ciekawa jak to jest u Was? czy Wasze dzieci interesują się w ogóle telewizorem?
 
Do góry