reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Oliwier też jeszcze sam nie chodzi, jedynie pchacz i małe kroczki, ale na wszystko przyjdzie czas:) choc też jak zobaczyłam filmik Iśku to się zaczęłam zastanawiać czy wszystko ok.
Najwidoczniej tak jednak ma byc:) wiec czekamy :)
 
Justyna-spoko.W mojej rodzinie dzieciaki zaczynaja chodzic w 13-14 mies i to jest ponoc nadal norma.Akurat dzieciaki tu na BB marcowym sa szybkie,ale wielu artykulow na necie,dzieci czesto daja 1sze kroki po 1szych urodzinach.Julita miala dluuugi okres stawiania po kilka krokow zanim sie odwazyla przejsc-na dobre przeszla cale mieszkanie dzien przed 1szymi urodzinami.Wczesniej wprawdze sama stala,stawala na srodku pokoju ale bala sie isc na dalej niz poltora metra.Moglam napisac ze chodzi wczesniej,bo de facto te max poltora metra szla,ale przeciez to nie wyscig wiec spokojnie poczekalam az przejdzie porzadna odleglosc i milo mnie zaskoczyla:tak:I Ciebie Zu zaskoczy-zabaczysz!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kuba zrobi sam ze dwa kroczki, może więcej, sam stanie, sam stoi, ale iść się boi chyba albo ma lenia, bo przy meblach chodzi już od grudnia :baffled: z pchaczem tez biega... niby chciałabym żeby już chodził, ale wiem że każde dziecko ma swoje tempo i już, mój brat chodził jak miał 9 miesięcy, a ja jak miałam 12 więc się niczym nie martwię, jak się zdecyduje to sam ruszy ;-) stan teraźniejszy do przyszłego niczym się nie będzie różnił, bo on i tak wszędzie teraz wejdzie, wdrapie się, nie usiedzi na pupce ;-)
 
reklama
masz rację Sara:tak:
na wszystko przyjdzie czas:sorry2:

wiecie a Zuzi chyba pchacz przeszkadza, nie lubi go specjalnie. łazi z nim ale tylko stojąc od przodu tam gdzie zabawki. woli chodzić z nim na kolankach no i ucieka zaszybko po parkiecie...:baffled:
 
Do góry