reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Eve, Edis gratulację dla Waszych dziewczyn, wiem jak to cieszy, chyba pierwsze kroki są taką pierwszą oznaka, ze juz nie mamy w domu niemowlaka, a małe dziecko, mamy pierwszy etap życia tej małej istotki nieodwracalnie za sobą
a dla mojej juz nie ma gratulacji :-:)-( ;-);-) zartuje oczywiscie zanim Majka sie zbierze i naprawde zacznie dreptac to jeszcze troszke... wiec dziekuje za gratulacje ale na te wlasciwe dla "chodzacych" to jeszcze poczekamy:-D A jutro moja panna 11 miesiecy konczy uwierzyc nie moe ze to juz tyle:szok:
 
reklama
ja się nie mogłam doczekać chodzenia - młody zaczął jak miał 10 mcy .... a teraz to nie można spuścić z oczu - wcześniej na czworaka był mniej szybki... a teraz szkoda gadać wejdzie wszędzie nawet w najmniejszą dziurę - i dlatego tort ser z myszkami:))))))) jak powiedziałam mamie jaki tort będzie to się zdziwiła bo myślała że jakiś resorak....
 
Kaczuszko ta tak jak moja Zocha dokładnie miała 10 m-cy i 6 dni i poszła, od tej pory świat zwiedza tylko w pionie, ze cięzko juz za nia nadązyć, ona nie chodzi a biega, ale mi mama opowiadała ze ja też grubo przed rokiem chodziłam, a takie rzeczy sa dziedziczne
 
Gratuluje wszystkom dzieciaczka....fajnie z ecoraz wiecej maluchow chodzi....wiem jakie to fajne uczucie gdy maluch w koncu ruszy te cztery litery i zasuwa na dwoch a nie na cztrech....

Ja mam swojego zcasami dosc jak tak biega ze nie mozna za nim nadarzyc....albo ciagle cos broi,....wieczorem jestem tak zrabana jak kon po westernie.
Musze ciagle miec na niego oko...
 
Ivaz tak szybko :)
Teraz to on biega...
W sobote go znajomy pilnowal przez 1;40h i mial dosc....musial bioegac z anim bo on wszedzie chcial isc...a byli tylko na ogrodku...wspinal sie po zywoplocie nawet...

Dzis mu grozilam bo siatke od kominka chcial przewrocic a on w odwecie stanal i krzyczal na mnie po swojemu a pozniej jak znow grozilam to on machal raczka i krzyczal....
Niegrzeczny jest strasznie...dakje czadu ostatnio...spi malo ale szaleje za dwoch...nie wiem z kad on ma tyle energii?
 
Gratulacje dla dzieciaczków :-)
A moja to racze roczku nie przedepcze,teraz chodzi na klęczkach z rękoma u góry jakby się modliła :-D:-D:-Dnie chcecie wiedzieć jak wyglądają jej kolanka rozpacz
 
maniulka ja mogę sobie wyobrazic, bo Zosia tez tylko tak chodziła, kolana miała w fatalnym stanie, skórkę miała tak twardą jak na piętach, do tej pory (a chodzi juz sama prawie 2 m-ce), na kolanach ma znaki
 
reklama
mój Kuba za rękę, chodzi a jak zabiorę rękę to się denerwuje i schodzi na czworaki, jest strasznie ostrożny, jak siada ze stania to powolutku, delikatnie, żeby dupci nie potłuc, pewnie roczku nie przedrepcze chociaż ma jeszcze prawie miesiąc :-)
 
Do góry