reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
mój wstawał ostatnio o 6, ale teraz biorę go do łóżka i on połazi trochę w tą i z powrotem, potuli się i zasypia na jakąś godzinkę :-) luksus żaden to nie jest, ale zawsze coś :-D
 
U mnie jest jeszcze lepiej - mały od kiedy śpi w swoim pokoju to rano zawsze się sam bawi - łóżeczko jest pełne zabawek, drze się tylko jeśli mu kupa przeszkadza a tak to ja jeszcze 0,5-1h mogę pospać lub chociaż poleżeć:-p często w ogóle nie wiem nawet o której on się obudził
 
No to sie pochwale, Maja coraz mniej czasu spedza na czterech łapach, gdzie tylko sie da to staje na dwie nogi i idzie- juz po te 3 kroczki to robi spokojnie a dzisiaj przeszla pół salonu czyli jakies 10 kroczków było wiec niezly wynik... ale wciaz jest baardzo ostrozna jak juz zrobi te pare kroczkow to sama bardzo powolutku i spokojnie kuca a potem siada zeby przypadkiem mocniej pupa o podloge nie rabnac:-D
 
gosia brawo dla majki :-)
mój też już cały czas próbuje chodzić, tak samo czworakowanie to tylko ostateczność;-)
 
Ja już mogę powiedzieć z całą pewnością, że Ada chodzi sama od jakiegoś tygodnia. Ale to jest ulga :)))) Wiadomo, że trzeba ją pilnować ale już nie tak na każdym kroku. Roczek moja panna przydrepcze.
 
Edis poprostu stwierdziła że nie jest jej potrzebne chodzenie na czworaka :) jak damą być to tylko na dwuch nogach :) a tak w ogóle to gratulacje dla nowych chodziarzy :)
 
reklama
Eve, Edis gratulację dla Waszych dziewczyn, wiem jak to cieszy, chyba pierwsze kroki są taką pierwszą oznaka, ze juz nie mamy w domu niemowlaka, a małe dziecko, mamy pierwszy etap życia tej małej istotki nieodwracalnie za sobą

Oj miałam edytować, ale na tym nowym forum nie umiem się jeszcze odnaleźć, Maniulka wybacz

Eve jeszcze ze dwa tygodnie i Ada nabierze wprawy, moja Zosia juz sie prawie w ogóle nie przewraca, zręcznie omija przeszkody, podskakuje, biega, obraca sie jak tańczy, ale wszystko potrzebuję czasu, nie trzeba bedzie za nią tak chodzić i pilnować bo z każdym dniem te kroki bedą pewniejsze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry