reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Mozna tylko połóż tak w drugim końcu łóżeczka i nalej kropelkę bo jest niesamowicie ostry, az dziwne ze nasivin nie zadziłał, może kup jakieś inne krople np otrivin.
Wiesz Zoska tez nie dawała ani kropli zapuścić, i na sam widok fridy zwiewała, ale na siłę jej odciągałam te gluty 2-3 razy dziennie, na sam koniec kataru się porzyzwyczaiła i juz nie było problemu, chyba zjarzyła ze to dla jej dobra, ze lepiej jej się oddycha,
 
reklama
Ewelcia katarek może być też na ząbki podobno to możliwe
Psikanie soli morskiej tez bardzo pomaga nawet jak nie daje dziecko sobie odciągac,mój Maciej taki był więc jak już mu zapsikałam na chama oczywiście to go kładła na kolana sobie zeby miał głowe niżej ciut i masowałam po pleckach i zawsze troche wyleciało,ja olbasem kropłam kołderkę w nogach albo mokrą pieluchę na grzejnik i tez kropelkę.
Biedny Szymcio
 
ten olejek właśnie lepiej na mokrą pieluchę albo mokry ręcznik wtedy powietrze będzie nawilżone i lżejsze, a odciągać niestety trzeba na siłę, aż się przyzwyczai
 
Kupilam olejek ale w aptece nie bylo tylko w malym markecie;-)
Udalo mi sie odciagnac dwa razy...ale darl sie strasznie,ale przeciez to dla jego dobra:tak:
 
Jula też ma katar - taki strasznie gęsty, klejący, że nawet ciężko go wyciągnąć.. z resztą jak próbuję, to ryczy jakby ją ze skóry obdzierali, wywija się jak ryba, ciężko z nią okropnie... wczoraj całą noc spała z nami, dzisiaj trochę lepiej śpi, dałam je otrivin, ale kaszle też przez sen... ciężka noc się szykuje
 
reklama
Ola zdrowka zycze dla WAs:tak:

U nas dzis lepiej a i nocka o niebo lepsza niz ostatnia:tak:ale nadal jest problem z wyciaganiem katarku:-(
Drze sie i wyrywa,ale jakos dajemy rade:tak:
Dzis nawet kaslal rano,ale troszeczke i dalam mu cebionmulti:tak:...
U nas dzis pieknie slonko swieci i jest dosc cieplo i zasnawiam sie czy moge wyjsc z nim na dwor?
Wczoraj bylismy
 
Do góry