reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Kupilam modemu nowa szczoteczke....i wiecie co?\
Nie chcial wziasc jej do buzi:-(
a jest calkiem inna niz ta ktora kupilam ostatnio...

Nie wiem czy juz pisalam ale tutaj nie ma past do mycia zabkow dla takich maluszkow,sa ale od 2 roku zycia:eek:
 
Gratki dla Ani:-)
U nas idzie dziesiąty ząbek,górna czwórka i wreszcie widze ze żel coś daję jak tylko posmaruję mała mniej marudzi i histeryzuje bardzo ciężko przechodzi mi te czwórki az się boję co będzie dalej a najbardziej boję się trójek,w miejscu gdzie idzie ta czwórka ma spuchnięte okropnie i sine na maxa bidulka :crazy:
 
Maniulka bo 3ki i 4ki są to oczne zęby, najbardzie bolesne podobno dla dzieci, u nas też się jedna czwórka przebiła, i też cieżko było, Zosia bardzo cierpiała
 
Maniulka - ta colgate o której piszesz jest faktyxcznie od 0 do 6 lat ale ona jest z mniejszą zawartością fluoru a nie jak z ziajki bez fluoru. Ja też oglądałam tą pastę ale pomyślałam, że może zacznę taką myć jak Ania nauczy się wypluwać. Wtedy jak połknie coś to już na pewno mniej niż teraz więc ja mam właśnie tą pierwszy ząbek z ziajki.
Dziwne to wszystko jest po co robia z fluorem te pasty od 0 do 6 przeciez normalną rzecza jest że taki maluch nic nie wypluje,tu w No każą myć pastą z fluorem
 
dziewczyny wszędzie piszą ze dopóki dziecko nie nauczy się wypluwac i płukać to trzeba używać pasty bez fluoru, bo codziennie połykanie nawet niewielkiej ilości fluoru to podtruwanie dziecka bo fluor jest toksyczny, może grozić zatruciem organizmu. Mój dentysta stanowczo odradził pastę z fluorem. Z resztą w necie pełno jest informacji nt
Zęby mleczne - warto o nie dbać!
 
reklama
Justyna, Adi też skacze po łózku zamiast spać... Wczoraj poprostu go chwyciłam i trzymałam , popłakał chwile, ale zaraz się uspokoił i zasnał, inaczej to chyba wcale nie poszedłby spac:eek: Ja byłam wykończona, a mój m zdążył sam zasnąć:-D

Teraz to jestem sama w szoku, bo bawi się u siebie w pokoju sam i nie marudzi:-)

Wogóle to zaczyna sam chodzić, a ja sie cieszę z tego jak nienormalna, zresztą mój m też:tak:
 
Do góry