reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

No mnie tak jak królową nie traktowano niestety :-( mam nadzieję ze innym się poszczęści :tak:
a my dziś po ostatnim usg bioderek - wszystko super :-) przyjrzałam się dzisiaj tym zdjęciom z trzech wizyt i przepraszam za niefachowe słownictwo ale zauważyłam że na pierwszym jest jakby pusto w panewce, na drugim jest w panewce mała kulka a na trzecim ta kulka jest już spora :tak:
 
reklama
Ja miałam pierwszą @ już 3,5 miesiąca po porodzie i karmiłam w sumie 9 miesięcy i podczas @ nie było żadnej różnicy - mały jadł tak samo;-)
 
Anetka - niezłe różnice między dziewczynami :szok::szok::szok:

miotlica - no to Natalia ładnie waży - gdzieś pewnie po środku z centylami? taka w sam raz dziewczynka:-)
 
marlena - tak to jest... parę dni-tygodni jest super, a potem przychodzi jeden dzień a ten jęczy i jęczy od rana:baffled:

u nas Jasiek tylko na poczatku się rozjeżdżał na podłodze, ae teraz radzi sobie bez problemu, czasem mu nawet to poga jak robi długi wślizg po podłodze pod szafkę bo mu coś wpadło:-D:-D:-D
chociaż fakt - musi miec rajstopki i spodenki, body i bluzeczkę, bo inaczej ręce zimne

madzik - a ogrzewanie podłogowe to super że macie, to już wogóle problemu nie ma, bo cieplutko:tak:
 
A ja tylko na chwilke ,chciałam powiedzieć że Zośka przeszła dzisiaj cały pokój wzdłuż, a potem jeszcze raz, przepraszam ze tylko o sobie, ale później wszystko poczytam co napisałyście
 
WOW Brawa dla ZOsieńki, nasz drugi piechur :tak::tak::tak:
Gosia ostatnio zrobiła sama dwa kroczki (dziadek mówił) a dziś zrobiła 1 kroczek więc pierwsze zaczątki samodzielnego chodzenia są ;-)
 
reklama
Nom, wydaje mi sie, że są jeszcze jakieś nowinki w paszczy ale Gosia nie daje się skontrolować więc dałam sobie na razie spokój z wpychaniem jej palców do buzi ;-) jak urosną to będzie widać że są :tak::tak:
 
Do góry