reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Gratulacje ząbków, a co doslinienia to Zośka nigdy sie nie śliniła w ogóle
No u nas Zosia coraz częściej się puszcza, mam wrazenie ze coraz liepiej jej idzie to chodzenie choć i tak głownie smiaga na kolanach, az ma twardą. suchą i popękaną skórkę od tego,cały czas jej natluszczam te kolanka, ale bez efektu. Pewnie jak juz bedzie sie poruszała na nogach to się jej wygoi.
 
u nas tez raczej nie ma szans zeby Zocha potroiła do roku wage czyli 10,8 na razie wazy 9,3 w sumie od listopada waży tele samo, za to urosła wg mnie ze 4 cm.
Co do ubranek to nosi niektóre 74 ale w większości 80 choć jedne body ma na 68, chodzi w nich od lipca i cały czas sa dobre, nie wiem jak to się dzieje.
 
ivaz to super że się mała nie ślini :tak: u nas śliniaki non stop zmieniam :-p a kolanek suchych nie ma, a też gania na czworakach. jednak co dziecko to inaczej ;-)
 
Isku może to przez sposób chodzenia bo Zośka chodzi tylko na kolanach nie używa rąk tj klęczy i idzie, jest w pionie i cały ciężar spoczywa na kolanach
 
A u nas tzn u Marysi jest 6 ząb, tylko ciagle nie daje sobie zaglądnąć do buzi żebym mogła je dobrze zobaczyć.Strasznie sie ślini a chodzić leniuch nie chce,tylko raczkuje.
 
Natalia w ostatnich tygodniach to powiedziałabym, że nie tyle chudnie co nawet szybciej przybiera na wadze. Moja waga łazienkowa pokazuje ok. 9 kg - na 100% będę wiedzieć ile Młoda waży w środę, gdy mamy szczepienie (drugi raz pneumo). W każdym razie, jak się urodizła to była drobinką (2 700g) i długo była dużo mniejsza niż wiele Waszych Maluszków, a teraz widzę, że goni. Ubranka nosi głównie 74.
 
Hitem u nas ostatnio są zabawy piłeczką - jak siedzi Natalia chwyta piłkę i rzuca w moim kierunku, a ja jej odrzucam i tak w kółko - zabawa przednia i śmiechu mnóśtwo. A jak "chodzi" trzymana za rączki to uwielbia kopać piłkę po podłodze. Piłkarka mi rośnie, czy co. Pewnie już nie będzie raczkować - trochę porusza się na pupie, ale słabo i to mnie martwi bardzo. Natomiast domaga się tego prowadzenia za rączki i wtedy jest pełnia szczęścia a biega tak szybko, ze trudno za nią nadążyć w takiej zgiętej w pół pozycji. WIęc co dzień trochę tak spacerujemy, ale boję się, żeby jej nie zaszkodzić.
 
reklama
miotlica-moze i pilkarka,kto wie:tak:;-)
Moja tez leniuch,glownie raczkuje a jak podrobi kroki to sama schodzi do raczkowania.Akurat kolanka u nas sa OK,nie suche.
O postepach w mowieniu pisalam juz na wz,pare slow da sie "zidentyfikowac" takich ludzkich;-):-D
Zabek 6-ty widac ale nie wyrznal sie jeszcze.
 
Do góry