reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

dziewczyny ogólnie zasada jest taka że do roku dziecko powinno potroić swoją wagę urodzeniową, każdy sobie więc łatwo może obliczyć, czy jest mniej więcej ok, bo roczek już niedługo. :tak:

zasada zasadą - ale u nas nie ma mowy, żeby Jula ważyła 6 marca 12,840 :rofl2: nie wiem ile teraz waży, miałam ją zważyć dzisiaj ale zapomniałam ;-)
 
reklama
ola teraz się odchodzi od pieluchowania profilaktycznego, nawet jakiś czas temu Zawitkowski sie wypowiadał w jakimś programie że to głupota, ortopeda u którego my byliśmy z Zocha to samo powiedział, stwierdził, ze lekarze starej daty będą cały czas zlecac pieluchowanie
 
pieluchowanie profilaktyczne to mit... ale to też co lekarz to opinia... a Ty Ola pieluchowalaś czy nie? My mamy się zgłosić jk ała zacznie chodzić - ale to ze względu na nóżkę, która się wykrzywila w brzuszku i główkę - wiec ioderka pewnie sprawdzi też
 
nam facet zalecił na wszelki wypadek .... ten co ta kasowal i mtki z gołymi niemowlakami na korytarz wyrzucał, nie wiem czy pamiętacie... a ten łody mówił, że szera pieucha nie zdaje egzminu - tak na wszelki wypadek.
 
u nas tez kazali pieluchowac ale do 3 miesiaca:sorry2: choć z USG tez było ok..
ale u nas byl problem troche bo za mało odwodził jedną nóżkę.
Za to np u neurologa chodzimy cały czas na wizyty juz ze 4 razy bylismy(miałam sie umówić w grudniu na styczeń i zapomniała:zawstydzona/y:), choć za każdym razem potwierdzają że asymetrii żadnej oznak nie widać:baffled::baffled:
tak mi trochę głupio (jakoś takie poczucie mam) bo normalnie może zajmuję miejsce w przychodni a inne chore dzieci tego potrzebują??:confused::confused: ale z drugiej strony bym nie darowała sobie jesli coś by się okazało w późniejszym czasie nie ok.:baffled:
 
reklama
nam ortopeda tez kazał pietruszkować, przyznam się ze może z tydzień to robiłam i przestałam i tez wszystko jest dobrze. Tez oglądałam ten program z Zawitkowskim o pieluchowaniu to było w dzień dobry TVN :-p
 
Do góry