reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

dziewczyny ogólnie zasada jest taka że do roku dziecko powinno potroić swoją wagę urodzeniową, każdy sobie więc łatwo może obliczyć, czy jest mniej więcej ok, bo roczek już niedługo. :tak:
co do chudnięcia to Wojtek nie chudnie, ale on dopiero zaczyna się ruszać i z tego co czytam jest daleko za waszymi tuptającymi już pociechami. Teraz chyba mu następny ząb idzie , bo znów marudzi co chwilę się budzi , nie da mamie posiedzieć na bb :dry::sorry2:
 
reklama
a czy Wasze maluchy też ostatnimi czasu stały się gryzoniami? Moja córeczka ostatnio przy każdym karmieniu musi mnie ugryźć :( nie ukrywam, że dość mocno :(
 
Mój kończy jesć a potem sobie łapie końcówkę sutka w ząbki smiejąc się:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: już go okrzyczalam nie raz ale pomaga na chwile:baffled: tak ostatnio zaczął robić.
Czasem jak lapczywie łapie cyca to przeżywam wielkiego stresa czy nie chce mnie ugryźć:baffled:
 
Moja wcześniej łapała sutka i gryzła, ale w miarę delikatnie. a od jakiegoś czasu gryzie i to mocno, wiec "krzyczę", że nie wolno i macham paluchem, na to mała uśmiecha się szeroko i chyba ten paluch ją śmieszy ;)
oj przeszło mi ostatnio przez myśle kilka razy, aby przestać karmić, ale jeszcze nie jestem na to gotowa, wiec chyba zacznę stosować nakładki silikonowe, bo inaczej sutki mi odpadną ;) używała któraś z Was?
 
A moja panna nie chudnie,moze dlatego ze ma spory apetyt i wolno chodzi:-D
Te jej kilka kroczkow raz na jakis czas raczej nie predysponuje do chudniecia.
Pannica wazyla ostatnio rowno 10 kg nago,musze ja znow zwazyc.To my mamy grubo przekroczona potrojona wage.Ale cialko ogolnie tez ma szczuplejsze niz miala np w 6 mies kiedy to byla taka mega pyza:-DBuzia nadal pucolowata;-)
natomiast nosi ubranka 74 i dopiero wkraczamy w 80-nie mowie o niewymiarowych wyjatkach kiedy to nosi spodenki i szorty na 18 mies,czy kurteczke na 24 mies.W normalnych ciuszkach 74 i 80-az sie dziwie jak piszecie ze wasze niektore dzieci juz w 86 wchodza.Jak to jest z moja wazy 10 kg i nosi dopiero 74-80?Moze jakas ubita jest;-):confused:
 
ja uzywałam:tak: na początku bo miałam bardzo płaskie brodawki. Potem leko leciało jak ta lala, ale jak już leciało to nakładki mi zaburzały wypływ mleka:baffled::baffled: nie wiem dlaczego.. Byliśmy w poradni laktacyjnej i ona nam powiedziała że przez ten silikon pierś nie jest dobrze stumylowana, te kanaliki i to dlatego..
W końcu powoli odstawilismy... To było do 3 miesiąca.:tak:
ale próbuj bo to tanio kosztuje, tylko odpowiedni rozmiar musi byc z odpowiednimi dziurkami.
 
Sara to chyba wszystko zalezy od producenta. Cocodrillo ma generalnie zaniżone rozmiarówki- Oliwier jest za duży na body 80:-D:-D a w Cherokee wchodzi jeszcze w 74:-) ale w polskich producentach ma już racej 80-86...:sorry2:
 
reklama
Do góry